ČTsport

ČTsport
úterý 17. července 2018 Martina

Hušbauer už trénoval se Spartou. Věří, že na Letné zůstane

Velikost textu:

Praha - Záložník Josef Hušbauer má za sebou první trénink se Spartou po návratu z Cagliari. Doufá, že se kluby dohodnou na předčasném ukončení jeho hostování, aby byl od července opět hráčem letenského celku, se kterým v sezoně 2013/2014 získal double a stal se nejlepším ligovým střelcem. "Doufám, že dostanu šanci v přípravných zápasech, abych měl herní zatížení, a uvidíme, co z toho nakonec bude," řekl Hušbauer. "Věřím, že se kluby dohodnou, záleží jen na detailech," dodal.

Josef Hušbauer
Josef Hušbauer

Hušbauer odešel do Itálie letos v lednu na roční hostování. V Cagliari se ale neprosadil a vrátil se už po půl roce. "Moc vydařené to nebylo, čekal jsem, že budu hrát víc," uvedl záložník, který nastoupil jako střídající hráč v pouhých třech zápasech. "Věděl jsem, že jsem přišel v situaci, kdy hráli o záchranu. Byli hodně dole, bylo potřeba udělat změnu a oni ji neudělali. To mě zaskočilo, že když mě přivedli, tak mi šanci nedali," prohlásil.

Hušbauera nezaskočil jen postoj Cagliari, ale také úroveň italské ligy. "Čekal jsem, že italský styl bude jiný, že se bude hrát víc fotbal, ale je to hodně o soubojích. A i když jsme hráli proti Interu Milán nebo AS Řím, tak se to hodně nakopávalo. Čekal jsem, že se bude hrát víc po zemi," uvedl autor 39 ligových branek.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.