ČTsport

ČTsport
pondělí 20. srpna 2018 Bernard

Baroš se nakonec stěhuje do Mladé Boleslavi

Velikost textu:
aktualizováno 19. 6. 2015 16:36

Mladá Boleslav - Milan Baroš se stal novou posilou Mladé Boleslavi, kde podepsal dvouletou smlouvu. Informuje o tom MF Dnes. Baroš nedávno skončil v Baníku Ostrava. Třiatřicetiletý útočník tehdy prohlásil, že s ním klub, který tvrdě kritizoval, nechtěl prodloužit kontrakt. To ale majitel Baníku odmítl.

Milan Baroš
Milan Baroš

Nejlepší střelec Eura 2004 a vítěz Ligy mistrů 2005 s Liverpoolem chtěl zůstat co nejblíže svému pražskému domovu. Nakonec si plácl právě s Mladou Boleslaví, kde se brzy zapojí do přípravy.

Jednání s agentem Pavlem Paskou završili v dopoledních hodinách zástupci klubu Josef Dufek a Michael Doležal. "Souhlas Milana jsme měli dopředu, na schůzce se řešil pouze podpis smlouvy. Bylo to rychlé," řekl Dufek. "Pokud bude zdravotně v pořádku, neumím si představit, že by nebyl v české lize nadstandardním hráčem," dodal.

Baroš už po závěrečném ligovém utkání s Duklou prohlásil, že ho nikdo z Ostravy s nabídkou na pokračování spolupráce neoslovil. "Nemohu připustit interpretaci, že jsme s Milanem vůbec nejednali. Já tvrdím, že jsme byli celou dobu v kontaktu s jeho agentem Pavlem Paskou," řekl majitel Baníku Petr Šafarčík.

přehrát video
Baroš bude hrát nově za Boleslav
Zdroj: ČT sport, ČTK, MF Dnes, Právo

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.