ČTsport

ČTsport
středa 18. července 2018 Drahomíra

Do Sparty míří slovenský útočník Schranz

Velikost textu:

Praha - Ofenzivu sparťanských fotbalistů posílil talentovaný slovenský útočník Ivan Schranz z Trnavy. Letenský klub ho získal na roční hostování s možností následné opce.

Ivan Schranz
Ivan Schranz

Jednadvacetiletý ofenzivní hráč, který může nastupovat i na křídle, by měl ve Spartě zvýšit konkurenci v útoku. Letenští dlouhodobě hledají alternativu pro případ, že by nemohla hrát jasná jednička na hrotu David Lafata. Už v lednu pražský klub angažoval do útoku americko-haitského hráče Fabrice Picaulta.

Schranz je o dva roky mladší a prošel mládežnickými reprezentacemi. Za jednadvacítku si nedávno zahrál play-off o postup na mistrovství Evropy, v němž slovenský tým podlehl Itálii. Za Trnavu Schranz odehrál 57 ligových zápasů a dal deset branek. Ke sparťanskému týmu se připojí ve čtvrtek na soustředění v Turecku.

"Sparta Ivana dlouhodobě sledovala. Jde o hostování, které je pro náš klub ekonomicky velmi výhodné. Navíc stále je tu šance na Ivanův návrat. Teď záleží na něm, zda se ve Spartě chytí a klub si na něho uplatní opci," uvedl generální manažer Trnavy Viktor Blažek.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.