ČTsport

ČTsport
neděle 23. září 2018 Berta

Rogozovo gesto vůči tribuně Dynama může mít dohru u disciplinárky

Velikost textu:

Příbram - Víkendový ligový zápas Českých Budějovic s Příbramí byl hodně emocionálně vypjatý. Mohl by mít dokonce nepříjemnou dohru pro příbramského manažera Romana Rogoze, který o přestávce nevhodně gestikuloval k hlavní tribuně.

přehrát video
Napjatou atmosféru na Dynamu podtrhlo Rogozovo gesto

Nevraživost mezi Českými Budějovicemi a Příbramí trvá od doby, co Jihočeši obvinili Romana Rogoze z pokusu o uplácení jednoho z jejich hráčů a soud stále probíhá. Při sobotním utkání tak byla atmosféra napjatá.

"Vnímal jsem to nejen já, ale celý klub." řekl trenér Dynama Luboš Urban. O přestávce se Rogoz svezl s atmoférou a směrem k tribuně předvedl nevhodné gesto (viz. video). "Řekl mi, že to bylo na jeho kamaráda z Českých Budějovic, s kterým se hecovali před zápasem. Možná to dělat neměl, možná měl, ale nemyslím si, že by to bylo úplně tak zásadní," uvedl generální ředitel Příbrami Petr Větrovský.Podobné posunky se ale ve sportu netolerují. V minulosti za ně byl potrestaný Leonard Kweuke, na letošním hokejovém mistrovství světa zase trenér Rusů Znarok. A trest možná čeká i Rogoze. "Dostaneme-li v této záležitosti nějaký kvalifikovaný podnět, budeme se tím zabývat," ujistil šéf disciplinárky Richard Baček.

Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.