ČTsport

ČTsport
pátek 20. července 2018 Ilja

Plzeň má nové domácí dresy, představí se v nich už v Superpoháru

Velikost textu:

Plzeň - V pátečním Superpoháru se fotbalisté Viktorie Plzeň představí v nových domácích dresech. Oproti předchozí sezoně budou mít modré rukávy, největší změnou je však zúžené modré proužkování na hrudi a jiný font jmenovek a čísel. Venkovní sady bílá a černá zůstaly nezměněny.

přehrát video
Fotbalová Plzeň představila dresy pro novou sezonu

"Domácí variantu dresů měníme každou sezonu. Nyní se liší nejvíce od předchozích sezon, přesto odkazuje na oblíbené sady nedávné minulosti. Hráči byli spokojeni a věřím, že i fanouškům se budou líbit," řekl mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

Změněn byl i font jmenovek a čísel na dresech; výrobce dresů Puma použil stejné písmo, jaké používali na dresech fotbalisté Itálie, Švýcarska, Alžírska, Kamerunu, Ghany, Pobřeží slonoviny, Chile a Uruguaye na mistrovství světa.

Poprvé dresy obléknou Viktoriáni v pátek v Superpoháru se Spartou. "Pevně věřím, že dresy pokřtíme vítězstvím. Uděláme vše pro to, abychom novou červeno-modrou variantu prezentovali také v základní skupině Evropské ligy. Samozřejmě na vzhledu nezáleží, i když u fotbalistů se říká opak, ale věřím, že nám přinesou hlavně štěstí," řekl obránce David Limberský.

V kabině však měly nové dresy úspěch. "Zatím nebyl dres, který by se mi nelíbil, a tento se mi opravdu líbí. Je tam vidět ta změna na pruzích uprostřed, jinak jsou to naše tradiční barvy. Materiál je také příjemný," chválil Limberský.

Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.