ČTsport

ČTsport
sobota 23. června 2018 Zdeňka

Sparta oslaví 120. sezonu "exhibicí legend"

Velikost textu:

Praha – Fotbalová Sparta letos oslavila sto dvacet let od založení a k narozeninám si nadělila zisk mistrovského i českého poháru. Zdánlivě nekončící sparťanské oslavy uzavře exhibice na Letné. V přátelském duelu se střetnou bývalí, současní i budoucí hráči Sparty a z laviček na ně budou dohlížet Dušan Uhrin starší a Jozef Chovanec. Současný kouč mistrovského kádru Vítězslav Lavička se představí přímo na hřišti. Přímý přenos exhibičního duelu sledujte od 18:00 na ČT sport a našem webu.

120. výročí Sparty
120. výročí Sparty

V "exhibici legend", jak Sparta utkání přezdívá, se vedle Lavičky představí i Ivan Hašek nebo Zdeněk Svoboda. Fanoušci si budou moci užíti i opor let nedávných Michala Horňáka, Marka Kincla, Vlado Labanta, Luďka Straceného, Vratislava Lokvence či Jiřího Novotného a Jardy Blažka. S nimi se budou na trávníku prohánět i hráči současného kádru Josef Hušbauer, Pavel Kadeřáběk nebo Tomáš Vaclík, které doplní kapitáni mládežnických celků Sparty.

Stracený s Horňákem prozradili v České televizi, že společně nastoupí k duelu pod vedením Dušana Uhrina staršího. "Proti nám bude hrát Franta Straka, Pavel Kadeřábek nebo Ivan Hašek a to jsou všechno plejeři, kteří jak teď, tak i v minulosti hráli vynikající fotbal. Tak asi budeme muset trochu přitvrdit," žertoval Horňák. "My máme Pepu Hušbauera, takže nějaký ten gól bychom měli dát," dodal s úsměvem Stracený.

přehrát video
Hosté sportovních zpráv: Michal Horňák a Luděk Stracený

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.