ČTsport

ČTsport
pondělí 24. září 2018 Jaromír

Zeman v Plzni koučovat nebude, na řadě je Uhrin ml.

Velikost textu:
aktualizováno 28. 11. 2013 15:53

Praha - Po Luboši Kozlovi odmítl převzít trenérskou štafetu ve Viktorii Plzeň, odkud odchází Pavel Vrba, i Zdeněk Zeman. V zahraničí uznávaný kouč se s vedením západočeského klubu sešel, nakonec ale řekl ne. Informoval o tom Deník Sport. Další z adeptů na post nového kouče je teď Dušan Uhrin mladší.

Trenér Zdeněk Zeman
Trenér Zdeněk Zeman

Nejsilnějším faktorem pro rozhodnutí Zemana byl zřejmě fakt, že má stále smlovu v AS Řím. Tam už sice v únoru skončil, kontrakt mu však stále běží. Dalším důvodem mohly být jiné podmínky pro práci než má kouč v Itálii, spekuluje Sport.

Vedení Plzně s majitelem Tomášem Paclíkem a generálním manažerem Adolfem Šádkem v čele se tak nyní musí posunout o dům dál. Další na řadě je Dušan Uhrin ml., toho času na štaci v Dinamu Tbilisi. Už dříve ale podotkl, že práce v Plzni by ho velmi zajímala.

Jméno nástupce Vrby by se mohlo oficiálně objevit už v příštím týdnu, tedy ještě před závěrečným utkáním v základní skupině Ligy mistrů doma proti CSKA Moskva. To Plzeň potřebuje vyhrát, aby mohla na jaře pokračovat v Evropské lize.

Zdroj: ČT sport, deník Sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.