ČTsport

ČTsport
úterý 25. září 2018 Zlata

Po Bayernu nastoupí oživlá Plzeň v Boleslavi

Velikost textu:

Praha - Plzeň v minulém kole utnula nevýrazné výsledky jasnou výhrou 6:1 nad Jabloncem, ale před cestou do Mladé Boleslavi si uvědomuje, že je při sedmibodové ztrátě na čelo ligy stále pod velkým tlakem. Boleslav navíc bude chtít ukončit sérii pěti ligových porážek ve vzájemných zápasech. "Doma chceme uspět i proti úřadujícímu mistrovi," prohlásil trenér Ladislav Minář. Utkání sledujte živě na ČT sport i našem webu od 19:45.

Mladá Boleslav - Plzeň
Mladá Boleslav - Plzeň

Plzeň by chtěla prodat i zkušenosti získané v utkání s obhájcem vítězství v Lize mistrů Bayernem Mnichov, s nímž doma v úterý prohrála přijatelným způsobem 0:1. "S Jabloncem a Mnichovem byla naše hra živější a doufám, že v podobném duchu budeme pokračovat. Vzhledem k tomu, že Sparta má o sedm bodů víc než my, je každý zápas důležitý," řekl kouč Pavel Vrba.

Ve zlepšených výsledcích hodlá pokračovat Znojmo. Ligový nováček sice figuruje na posledním místě, ale z posledních čtyř zápasů vytěžil osm bodů. V moravském derby se Slováckem bude Znojmo na "domácí" brněnské půdě usilovat o další výhru.

"Po počátečních rozpačitých výkonech jsme si už na nejvyšší soutěž zvykli. Jsme sice v tabulce poslední, výhodou ale je, že nemáme žádnou výraznou ztrátu. Naším cílem je Slovácko porazit a posunout se v tabulce na lepší pozice," uvedl trenér Leoš Kalvoda. Také Slovácko se zvedá, v posledních třech kolech nepoznalo hořkost porážky. I tak je na devátém místě pouze dva body nad Znojmem.


   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.