ČTsport

ČTsport
úterý 23. října 2018 Teodor

Baroš v pondělí podepíše smlouvu s Baníkem

Velikost textu:
aktualizováno 17. 2. 2013 16:36

Ostrava - Návrat Milana Baroše do české Gambrinus ligy bude zpečetěn v pondělí. Ještě donedávna hráč tureckého Galatasaraye Istnabul by se měl v nejbližších hodinách objevit v Ostravě, kde doladí poslední detaily svého půlročního angažmá v Baníku.

přehrát video
Milan Baroš se vrací do Baníku, v pondělí podepisuje smlouvu

Baník na pondělní dopoledne svolal tiskovou konferenci, a přestože přímo neuvedl její náplň, podle všech indicií je jasné, že půjde o oficiální stvrzení návratu druhého nejlepšího reprezentačního střelce všech dob do Ostravy. Tedy klubu, kde s profesionálním fotbalem začínal.

Již v sobotu si nenechala ostravskou generálku na ligu ujít bezmála tisícovka fanoušků, která několikrát vyvolávala jeho jméno. Návrat bývalého reprezentanta je opravdu na spadnutí. "Mám se s ním do nedělního dopoledne sejít," ujistil trenér Baníku Martin Pulpit.

Ostrava na Bazalech remizovala s desátým celkem slovenské ligy Banskou Bystricí 1:1. Obě branky padly krátce po změně stran, na Droppův gól soupeř ihned zareagoval vyrovnáním. "S průběhem prvního poločasu jsem nemohl být spokojen. Mužstvo podalo nekompaktní a nekoncentrovaný výkon. O přestávce jsem musel zvýšit hlas. Kdybychom takhle přistoupili k zápasu proti Českým Budějovicím, tak nemáme šanci na dobrý výsledek," řekl Pulpit.

Angažmá Baroše v jarních bojích tak budoucí spoluhráči více než vítají. "Všichni jsou zvědaví, jak bude makat na tréninku, všichni se budou chtít předvést, bude to mít grády," řekl záložník Antonín Fantiš.

Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.