ČTsport

ČTsport
čtvrtek 19. července 2018 Čeněk
MŮJ FOTBAL

Matušovič vzpomíná na první gól za Spartu, ženy Slavie vyzvou dorost Vyšehradu

Velikost textu:

Měsíc uběhl jako nic, což znamená jediné. Je tady další díl pořadu Můj fotbal, který opět nabídne pohled do prostředí nejvyšší fotbalové ligy, ale také ženského fotbalu a nižších soutěží. Na první gól za Spartu bude vzpomínat Miroslav Matušovič, ženy Slavie se utkají s dorostem Vyšehradu a televizní kamery zaberou 1. B třídu. Premiéru sledujte v sobotu od 19:40 na ČT sport.

Miroslav Matušovič v dresu Sparty
Miroslav Matušovič v dresu Sparty

V tradičním historickém okénku se tentokrát vypravíme za Miroslavem Matušovičem. Zavzpomínáme na jeho první gól po psychickém náročném přestupu z Baníku do Sparty a zrekonstruovat tento moment se pak pokusí fotbalisté z Kluků u Písku.

V další reportáži se zaměříme na to, jestli se dá porovnávat ženský a mužský fotbal. Dorostenci Slavoje Vyšehrad se utkali s ženami Slavie a svým pohledem bitvu pohlaví okomentovala jedna z nejzkušenějších fotbalových trenérek Eva Haniaková.

No a chybět nebude ani sonda do vesnického fotbalu. V rámci projektu Dneska první liga totiž může i zápas 1.B třídy vypadat jako televizní přenos. Přesně tohle se ve vzájemném utkání poštěstilo hráčům Kondrace a Kácova a my jsme byli u toho.

přehrát video
Můj fotbal: Matušovičovy vzpomínky, ženy vs. muži a Krpálek učí mládež

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.