ČTsport

ČTsport
středa 15. srpna 2018 Hana

Můj Fotbal: Gajdůškův pohled do minulosti a fotbalové sestry

Velikost textu:

Po měsíci se na ČT sport vrací magazín Můj Fotbal, který je určený pro všechny fanoušky a registrované hráče všech věkových a výkonnostních kategorií. Jako už tradičně nabídne magazín několik pravidelných rubrik. Na slavný moment zavzpomíná Miroslav Gajdůšek. Někdejší hráč pražské Dukly se "vrátí" do mrazivého prosince roku 1978 na Julisku. Tam Dukla porazila v odvetě 3. kola Poháru UEFA bundesligový Stuttgart 4:0 a právě Gajdůšek vstřelil dvě minuty před koncem postupový gól. 3. díl magazínu Můj Fotbal vysílá ČT sport v premiéře v sobotu 3. prosince od 9:05.

Další část pořadu představí fotbalová dvojčata Lucii a Irenu Martínkovou. Obě hrají za Spartu, i když Irena si momentálně plní ještě příjemnější mateřské povinnosti. V jejich šlépějích můžou jít jiná dvojčata. Ve sparťanské přípravce totiž působí sestry Šubrtovy.

Magazín Můj Fotbal pak s Jiřím Kurešem osvětlí, co může a nemůže udělat hráč při zahrávání pokutového kopu. A protože je prosinec, kustod reprezentace ukáže, co všechno je dnes pro hráče k dostání ze zimní fotbalové módy.


   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.