ČTsport

ČTsport
pátek 20. července 2018 Ilja

Fandím! Fanouškovská videa mají podpořit respekt ve sportu

Velikost textu:

Na konci prázdnin Česká televize spustila nový projekt Fandím, kterým chce podpořit český fotbal a jeho fanoušky, a to na všech úrovních. Projekt Fandím sdružuje ty, kteří se fotbalem baví, ale zároveň nemají potřebu zneužívat jej k vlastním společenským excesům. Veškeré informace o projektu Fandím najdete na stránce www.fandim.cz.

Každý, kdo chce přispět ke zlepšení obrazu českých fanoušků a udělat něco pro bezpečnější stadiony, se může svým podpisem připojit ke Kodexu fanouška, jedenácti základním hodnotám podporujícím respekt ve sportu.

Fandím také dává možnost samotným fanouškům i fanklubům, aby se zapojili do kampaně formou vlastních krátkých videí na podporu svých oblíbených týmů. Ta nejlepší videa se pak dokonce objeví ve vysílání ČT sport.

Každý měsíc ČT sport vyhlásí nové téma, na které mají fanoušci svoje příspěvky točit. Zapojit se může každý. I v souvislosti s úspěchy naší reprezentace tým projektu Fandím jako téma pro září zvolil: "Projevte nadšení a zařvěte: góóól. To je ten pravý okamžik čiré radosti a fotbalové vášně."


   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.