ČTsport

ČTsport
pondělí 22. října 2018 Sabina

Fotbal na ČT: Chybět nemůže liga, reprezentace ani evropské poháry

Velikost textu:

Praha – Fotbalová sezona odstartuje co nevidět a nejpopulárnější sport samozřejmě nemůže chybět na obrazovkách České televize. Fanoušci se mohou těšit na přímé přenosy z domácí Gambrinus ligy, evropských pohárů i duelů národního týmu. Chybět nebude ani tradiční shrnutí v pořadu Studio fotbal Dohráno.

přehrát video
Fotbal na obrazovkách České televize

Velký prostor dostane v České televizi již tradičně domácí Gambrinus liga. Z každého kola nabídne ČT dva přímé přenosy a rekapitulaci všech utkání přinese Studio fotbal Dohráno. Mimo to během podzimní části ligy plánuje Česká televize nabídnout divákům čtyřikrát až pětkrát takzvanou "Supersobotu" – speciální fotbalové studio, které krom přímého přenosu přinese i reportáže ze všech ostatních utkání, které se budou hrát v jeden jediný den.

Pečlivě se Česká televize bude věnovat také národnímu týmu a jeho utkáním. '"Fanouškům ČT sport nabídneme i všechny zbývající kvalifikační zápasy české reprezentace o postup na mistrovství světa do Brazílie," slibuje vedoucí dramaturg fotbalové sekce Pavel Čapek. Bohaté fotbalové menu doplní na obrazovkách České televize evropské poháry. Středy budou na ČT sport ve znamení Ligy mistrů a ve čtvrtek se mohou diváci těšit na přenosy z Evropské ligy.

Již v úterý můžete sledovat na ČT sport i našem webu utkání Plzně se Željezničarem, ve čtvrtek pak duel Sparty s BK Häcken.

Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.