ČTsport

ČTsport
sobota 22. září 2018 Darina

Těšíme se na české přátele, zní z olympijského Londýna

Velikost textu:

Praha – Do zahájení letních olympijských her v Londýně zbývá přesně 267 dnů. Předseda organizačního výboru Sebastian Coe dělá vše pro to, aby na hry přijelo co nejvíce diváků z celého světa. A dvojnásobný olympijský vítěz v běhu na 1 500 metrů nezapomněl ani na sportovní fanoušky z České republiky.

Sebastian Coe
Sebastian Coe

"Uděláme všechno pro to, abychom uspořádali skvělé hry. Žádné hry ale nejsou skvělé bez účasti lidí ze všech částí planety a my v Londýně se těšíme na naše přátele z České republiky, kteří k nám přijedou na olympijské a paralympijské hry," řekl Coe České televizi.


 
Předolympijská kampaň Žijeme Londýnem s putovní výstavou fotografií a vzdělávacím programem pro děti se dnes přesunula do Pardubického kraje. Setkání veřejnosti s úspěšnými olympioniky se v centru Pardubic účastnili například hokejista a trenér Vladimír Martinec a běžec na lyžích Martin Koukal.

"Budu sledovat naše sportovce a budu fandit všem, aby se jim podařil dobrý výsledek, s kterým budou spokojeni. Je jedno, jak to nakonec dopadne, co se týče číselného výsledku," uvedl bronzový medailista ze ZOH 2010.

přehrát video
Coe se těší na sportovce z ČR
Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.