ČTsport

ČTsport
pondělí 20. srpna 2018 Bernard

Kamelot - Hyde park ČT4 – poprvé v pondělí

Velikost textu:

Praha - Každé pondělí večer od 21 hodin na programu ČT4, s Jaromírem Bosákem nebo Robertem Zárubou a jejich hosty, kterých se sami můžete ptát. Takový bude nový pořad redakce sportu Kamelot. I ve sportovním vysílání České televize tak dostane pravidelný prostor pořad založený na interaktivitě s diváky. Dotazy můžete posílat i vy, ať elektronickou poštou na adresu kamelot@ceskatelevize.cz, pomocí formuláře na stránce pořadu a v průběhu živého vysílání bude otevřená také telefonická linka.

Sportovní stanice ČT4
Sportovní stanice ČT4
Otevřít galerii
 • Sportovní stanice ČT4 autor: ČT, zdroj: ČT https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/7/668/66714.jpg?1290510798
 • Jaromír Bosák autor: ČT24, zdroj: ČT24 https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/20/1929/192844.jpg?1283931395

Jaromír Bosák má s podobným formátem zkušenosti z moderování pořadu Hyde park na ČT24. "Takovým pořadům se stále více věnují televize na celém světě. I my budeme pracovat s otázkami diváků zaslanými telefonicky nebo po internetu," popisuje ne tak úplnou novinku.

První hosty si pozval 3. ledna Jaromír Bosák a s generálním ředitelem SK Slavia Praha Miroslavem Platilem a trenérem Michalem Petroušem si povídal o současné situaci v herně i finančně klopýtajícím klubu. "Příští téma bude zadluženost českých fotbalových klubů a další pořady budou reagovat na aktuální události. Soustředíme se hlavně na nejpopulárnější české sporty, fotbal a hokej, ale rozhodně to nebude dogma," popisuje Bosák. Z hokeje by měly přijít nejdřív na řadu kauza odečtených bodů za neoprávněné starty v extralize a stav českého mládežnického hokeje.

Úvodní část hodinového pořadu bude patřit moderátorovi a jeho hostům, a to nejen v pražském studiu. "Využijeme technické možnosti, které nám televize nabízí. Hosté mohou být v Ostravě, v Brně, v krajských studiích a případně i jinde," popisuje Záruba. Ve druhé části se dostane na otázky diváků.

Robert Záruba
Robert Záruba

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.