ČTsport

ČTsport
čtvrtek 20. září 2018 Oleg
Čeká jej týmová časovka, pak i silniční závod. Innsbruck si užiju, hlásí Kukrle
MS v silniční cyklistice

Čeká jej týmová časovka, pak i silniční závod. Innsbruck si užiju, hlásí Kukrle

vydáno 20. 9. 2018 06:00

Pokud jste to ještě nezaznamenali, Michael Kukrle patří mezi přední české cyklisty. O síle třiadvacetiletého závodníka se již brzy přesvědčí ti, kteří budou sledovat světový šampionát v Innsbrucku, kde Kukrle nastoupí v týmové časovce i silničním závodě. V rozhovoru pro web ctsport.cz mluví o přípravě na MS a svých plánech do příštích let. Přímý přenos týmové časovky sledujte v neděli od 14:30 exkluzivně na webu ctsport.cz.

 • Krpálek je připraven na judistické MS v Baku, s nižší hmotností se cítí lépe
  Video
  Krpálek je připraven na judistické MS v Baku, s nižší hmotností se cítí lépe aktualizováno 19. 9. 2018 20:35

  Světový šampionát judistů v Baku se blíží. Český tým posílá na mistrovství rekordní desetičlennou výpravu, včetně olympijského vítěze Lukáše Krpálka. Ten vynechal vinou drobného zranění oba letní turnaje světové série. V přípravě se ale o to víc věnoval nácviku kombinací chvatů, kterými chce soupeře zaskočit. Přímé přenosy z MS v judu startují na programu ČT sport a webu ctsport.cz ve čtvrtek od 14:00. Jako první z Čechů se představí v kategorii do 60 kilogramů David Pulkrábek proti Julio Molinovi z Guatemaly.

 • Momenty týdne Olympijského magazínu
  Video
  Momenty týdne Olympijského magazínu vydáno 19. 9. 2018 20:30

  Uplynulý týden přinesl celou řadu výjimečných sportovních okamžiků. Co vás zaujalo nejvíce? Usain Bolt ve stavu beztíže, gymnastické trápení, obrátky s kolem ve vzduchu, tenisové údery nebo 500. gól Zlatana Ibrahimovice? Hlasujte do 25. 9. 2018, další díl Olympijského magazínu sledujte na ČT sport ve středu 26. 9. od 19:40.

 • Basketbal fokus podcast: Co stojí za postupem národního týmu na MS a co to přinese českému basketbalu?
  Video
  Basketbal fokus podcast: Co stojí za postupem národního týmu na MS a co to přinese českému basketbalu? vydáno 19. 9. 2018 06:00

  Český mužský basketbal se poprvé v éře samostatnosti a celkově po 37 letech představí na mistrovství světa. Tahle skvělá informace se začala šířit v neděli po desáté večer, kdy česká reprezentace zvítězila na palubovce Bosny a Hercegoviny a o postup na šampionát do Číny ji tak nemůže už nic připravit. Zrekapitulujeme zásadní momenty duelů s Ruskem a Bosnou, pobavíme se o přínosu lídrů Satoranského s Veselým a pokusíme se dohlédnout až do začátku září 2019, co lze od výběru Ronena Ginzburga v Číně čekat. Ve studiu diskutují Jakub Eichler z PR oddělení České basketbalové federace a expert ČT Jakub Velenský. Moderuje Jiří Kalemba.

Další zprávy
ČT sport - Největší momenty 100 let českého sportu

Načítám...

Ouha, data se nepodařilo načíst.