ČTsport

ČTsport
úterý 20. listopadu 2018 Nikola
Do Velké Chuchle se po téměř sto letech vrátí parkurové závody

Do Velké Chuchle se po téměř sto letech vrátí parkurové závody

aktualizováno před 3 hodinami

Závodiště ve Velké Chuchli zažije během roku 2019 jednu z nejdelších sezon posledních let. Od dubna do listopadu proběhne 14 dostihových dní a novinkou budou také první čtyři parkurové závody, které se do pražské Chuchle vrací po téměř sto letech. "V květnu si ozkoušíme svou funkčnost a schopnost všech prvků, na kterých budeme závodit," řekl ředitel závodiště Martin Pecka. Pro parkur bude vybudováno nové moderní jezdecké kolbiště se speciálním povrchem, které bude doplněno zázemím pro diváky.

 • Nezastavitelný "King": Má komfortní zóna? Palubovka a obroučka, řekl James
  Video
  NBA Nezastavitelný "King": Má komfortní zóna? Palubovka a obroučka, řekl James vydáno 19. 11. 2018 18:30

  Ve čtvrtek se po domácím vítězství nad Portlandem posunul na páté místo v tabulce nejlepších střelců historie NBA, v nedělním utkání v Miami překonal podvanácté v kariéře hranici 50 bodů. Hvězdný LeBron James je i v dresu Los Angeles Lakers víceméně nezastavitelný a boří jeden milník za druhým.

 • Saints uštědřili debakl Philadephii, Pittsburghu vyšla odplata proti Jaguars
  Saints uštědřili debakl Philadephii, Pittsburghu vyšla odplata proti Jaguars vydáno 19. 11. 2018 17:19

  Před pondělním nočním šlágrem mezi Los Angeles Rams a Kansas City se celá NFL srovnala na deseti odehraných zápasech. Dobře je tak vidět, kdo jistě míří do play-off, koho čeká tuhý boj o divoké karty a kdo bude naopak cílit spíš na co nejlepší pozice v draftu. Do čela konference NFC se probilo New Orleans, Saints doma v hlavním taháku nedělního večera smetli úřadující šampiony z Philadelphie 48:7. Jedenáctý hrací týden ale jinak přál spíš těsným výsledkům, hned osm zápasů skončilo rozdílem tří a méně bodů, tedy jednoho field goalu.

 • O čem sní čeští dráhaři? Bábek a Machačová myslí na olympijské Tokio
  Video
  Dráhová cyklistika O čem sní čeští dráhaři? Bábek a Machačová myslí na olympijské Tokio vydáno 19. 11. 2018 13:54

  Už se to blíží. Ani ne dva roky a v japonském Tokiu se bude soupeřit o olympijské medaile. Česká výprava bude chtít cenné kovy ukořistit mj. i v dráhové cyklistice a spoléhá především na dvě velká jména: Jarmilu Machačovou a Tomáše Bábka. Jak o olympijském Tokiu přemýšlejí?

Další zprávy
ČT sport – Liga Mistrů

Načítám...

Ouha, data se nepodařilo načíst.