ČTsport

ČTsport
úterý 14. srpna 2018 Alan
BLOG: James, Trump a příběh (možná) rasistického tweetu

BLOG: James, Trump a příběh (možná) rasistického tweetu

vydáno 10. 8. 2018 17:00

Nejlepší basketbalista planety LeBron James není fanouškem Donalda Trumpa, to je vcelku známá věc. Možná tedy bylo spíš otázkou času, kdy americký prezident Jamese zpranýřuje na Twitteru tak, jak to udělal už mnohokrát s kterýmkoliv jiným názorovým oponentem. Nakonec se to stalo před týdnem, kdy se Trumpa dotklo Jamesovo vyjádření pro CNN, ve kterém řekl, že by s hlavou státu nechtěl sedět v jedné místnosti, protože rozděluje společnost. Trump neváhal a promptně zpochybnil Jamesovu inteligenci. A téma v USA ani po týdnu úplně neutichlo.

 • Záruba: Do vysílání z ME chystáme bonbónek. Drahotové a Vrabcové Nývltové strašně věřím
  Video
  Záruba: Do vysílání z ME chystáme bonbónek. Drahotové a Vrabcové Nývltové strašně věřím vydáno 10. 8. 2018 15:00

  Čeští reprezentanti zatím na mistrovství Evropy nezáří, ještě ale není všem nadějím konec. V Berlíně se pokusí vybojovat medaili třeba oštěpařka Nikola Ogrodníková. Šéfkomentátor ČT sport Robert Záruba věří nejen ji, ale i dalším – ať už je to chodkyně Anežka Drahotová, maraton pak poběží Eva Vrabcová Nývltová. Na ČT sport a webu ctsport.cz se pak kromě vysílání z evropského šampionátu objeví třeba 47 let starý záznam komentáře mužské štafety 4 x 100 metrů z ME v Helsinkách. "A to je bonbónek," láká Záruba diváky k obrazovkám.

 • Skalák: Hrát Brighton jinak, Premier League bych kopal
  CHAMPIONSHIP Skalák: Hrát Brighton jinak, Premier League bych kopal vydáno 10. 8. 2018 06:00

  Prožil náročný rok. Za Brighton nastupoval jen výjimečně v pohárech, takže jeho hlavní náplní byly trénink a zápasy za juniorku. Jiřímu Skalákovi tak unikl i sen zahrát si Premier League. Šestadvacetiletý záložník však nadále věří, že si ho jednou splní. Třeba v dresu druholigového anglického Millwallu, za který už nastoupil a nové prostředí si chválí. Včetně divokých fanoušků.

 • Momenty týdne Olympijského magazínu
  Video
  Momenty týdne Olympijského magazínu vydáno 9. 8. 2018 17:17

  Uplynulý týden přinesl celou řadu výjimečných sportovních okamžiků. Co vás zaujalo nejvíce? Nezkrotný fotbalista Čalasan s otřesem mozku na Letné, orientační běžci ve sklepě, otevření školy pro děti ze sociálně slabších rodin LeBronem Jamesem, neporazitelná surfařka Sarah Quita Offringaová, nebo impulsivní tenista Benoit Paire a jeho tři zničené rakety? Hlasujte do 14. 8. 2018, další díl Olympijského magazínu sledujte na ČT sport ve středu 15. 8. od 20:15.

Další zprávy
ČT sport – 1. fotbalová liga

Načítám...

Ouha, data se nepodařilo načíst.