ČTsport

ČTsport
středa 15. srpna 2018 Hana

Palec odpadne, nebo zůstane? Simič bolístku do zápasu s Dánskem vyléčí

Velikost textu:

Katovice - Obránce Stefan Simič si přivodil ve vítězném duelu s Italy jednu nepříjemnost. Dvaadvacetiletý stoper, který patří AC Milán, si odnesl ze soubojů se svým známým, útočníkem Andreou Petagnou, bolestivé poranění palce, ale na závěrečný zápas skupiny s Dánskem by měl být v pořádku.

Stefan Simič v družném rozhovoru s Gianluigim Donnarummou
Stefan Simič v družném rozhovoru s Gianluigim Donnarummou

"Mám palec, který vypadá, že je to mezi tím, že odpadne, nebo zůstane. Bohužel Petagna mi šlápl na nohu. Je to cítit, je to urostlý chlap. Ale musí to být v pohodě," řekl Simič.

V italském týmu měl vedle Petagny několik známých a s jedním z nich, talentovaným brankářem Gianluigim Donnarummou, prohodil pár slov hned po závěrečném hvizdu. Ostatní soupeřovi hráči prchli do kabin a nepodali soupeři ruce.

"Jsem rád, že neutekl, protože to, jak se zachovali ostatní, to mě trochu zklamalo. Je to můj velký kamarád, hodně jsme toho spolu minulý rok zažili. Takže to bylo v přátelském duchu," dodal Simič.

Italové podle něj byli dost zaskočení. "Udělali čtyři změny v sestavě, asi z toho důvodu, aby nechali hráče odpočinout na třetí zápas. Brali nás asi jako velikého outsidera. Doufám, že jsme je dobře zaskočili a pro příště si to snad budou pamatovat," usmál se Simič.

přehrát video
Sestřih utkání Česko U21 - Itálie U21

S českým týmem ho čeká v sobotu poslední zápas skupiny s Dánskem, v němž budou mladíci bojovat o postup do semifinále. Reprezentanti se až po skončení dalších dvou skupin dozvědí, jaký výsledek budou potřebovat.

"Je to hodně složité. Poprvé bych asi zažil, že by šest bodů nemuselo stačit. Tenhle systém s třemi skupinami vidíme snad poprvé ve všech sportech, bývají buď dvě, nebo čtyři. Nedá se dělat nic jiného než porazit Dány a doufat, že Makedonie potrápí Portugalce," dodal Simič.

Zdroj: ČT sport, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.