ČTsport

ČTsport
pátek 17. srpna 2018 Petra

Nash přislíbila účast na MS horských kol v Novém Městě

Velikost textu:

Praha - Kateřina Nash se zúčastní příští rok mistrovství světa horských kol v olympijské disciplíně cross country, které uspořádá koncem června Nové Město na Moravě. Potvrdila to šéfovi organizačního výboru Petru Vaňkovi.

Kateřina Nash
Kateřina Nash

"Když teď nedávno vyhrála úvodní závod Světového poháru v cyklokrosu (v Las Vegas), tak jsem jí napsal, že jí k tomu gratuluju, ale že mi jako pořadateli MS horských kol nezbývá nic jiného než se zeptat, co plánuje příští rok," uvedl Vaněk. A přestože si na odpověď musel počkat, hodně ho potěšila. Pro diváky bude účast sedmatřicetileté rodačky z Prachatic, která trvale žije v USA, znamenat takřka stejně silné lákadlo jako start Jaroslava Kulhavého.

"Katka počítá s tím, že se domácího šampionátu určitě zúčastní a bude se právě na něj připravovat. Ještě větší náboj tím kromě sobotního závodu elitní kategorie žen dostává i štafeta," řekl Vaněk.

Šampionát v místě, které se stalo mezi závodníky oblíbenou zastávkou Světového poháru, se uskuteční v příštím roce od středy 29. června do neděle 3. července. Již tento čtvrtek odstartuje předprodej vstupenek, pětidenní lístek stojí 1000 korun.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.