ČTsport

ČTsport
pondělí 25. června 2018 Ivan

Kreuziger: Já a Saxo Bank? Nesmysl

Velikost textu:

Praha - Stáj Saxo Bank-Tinkoff se v neděli večer chlubila slušným úlovkem. "Máme Romana Kreuzigera," řekl spolumajitel dánského týmu Oleg Tinkov ruské verzi Eurosportu. Český cyklistika však přestup z kazašské Astany důrazně popřel. "Všechno je absolutní nesmysl," uvedl na svém webu.

Roman Kreuziger
Roman Kreuziger

"Můj manažer je v jednání s více týmy a rádi bychom to uzavřeli do startu Vuelty," prohlásil Kreuziger. Závod začíná 18. srpna. "S manažerem jsem v telefonickém kontaktu a uvidíme se spolu při olympiádě v Londýně. Řekneme si, jaké jsou možnosti, a podle toho se rozhodneme. Já se tím teď nezatěžuju, koncentruji se výhradně na olympijský závod," dodal.

přehrát video
Kreuziger se připravuje na OH

Kreuziger svůj příchod do Sax Bank-Tinkoff popřel, podle Tinkova je ale v jednání akvizice Bělorusa Vasilije Kirijenky, Fabiana Cancellary ze Švýcarska či Brita Marka Cavendishe.

V letošním ročníku Tour de France skončil tým ze 22. stájí celkově šestnáctý. Z jednotlivců dojel nejlépe na čtrnáctém místě Dán Chris Anker Sörensen, který si odvezl cenu pro nejbojovnějšího muže pelotonu.

Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.