ČTsport

ČTsport
sobota 18. srpna 2018 Helena

Hejnová dohání tréninkové manko. Vrátit se chce v Monte Carlu

Velikost textu:

Praha – Vloni to byla pro Zuzanu Hejnovou životní sezona, v té letošní laborovala se zraněním zánártní kůstky i problémy s patou. Nyní ale už přední česká atletka myslí na návrat, který by měl přijít v půlce července při Diamanové lize v Monte Carlu.

přehrát video
Hejnová po zranění dohání tréninkové manko

Zuzana Hejnová stále dohání tréninkové manko, i proto na Kotlářce běhala šedesátky a stovky. "V rychlosti na tom nejsem jako vloni, protože jsem to nemohla trénovat, ale myslím si, že s obecnou vytrvalostí a celkovou kondicí jsem na tom možná i lépe," myslí si. Přesto ani půl roku po operaci není trénink bez bolesti. "Trochu bolí pata, zlobí mě v ní zánět. Pan profesor Kolář mi tam píchá nějaká homeopatika, která by měla urychlit proces hojení," dodala.

Minulý týden poprvé po operaci běhala v tretrách, příští týden pak chce vyzkoušet i překážky. Letošní závodní premiéru plánuje na Diamantové lize v Monte Carlu 18. července. "Když to půjde dobře, tak bych chtěla vyběhnout tam. Určitě se nechci postavit na start s tím, že poběžím špatně, takže já věřím, že bych mohla 54,50 běžet, a to si myslím, že není špatný začátek," uzavřela Hejnová.

Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.