ČTsport

ČTsport
neděle 19. srpna 2018 Ludvík

Veselý se chystá se Špotákovou, ta možná odstartuje ještě v zimě

Velikost textu:

Nymburk - V plné přípravě na nadcházející sezonu jsou mistři světa v hodu oštěpem. Vítězslav Veselý i Barbora Špotáková se připravují v Nymburce. Zatímco Veselý stále hledá způsob, jak doléčit poraněné koleno, dvojnásobná olympijská vítězka přemýšlí o svém první letošním startu.

přehrát video
Špotáková a Veselý se připravují na sezonu

Špotáková je už tři měsíce v plné přípravě - rychlost, odraz a rytmus trénuje na překážkách, sílu s tahačem za zády. S výsledky je spokojena a má velkou chuť závodit. Proto možná už v halové sezoně znovu opráší vícebojařské zkušenosti.

To Veselý v zimě určitě závodit nebude - v pondělí odlétá za tréninkem do Jihoafrické republiky. Doufá, že v teple se bude zraněné koleno, které ho trápí už od loňského července, lépe hojit. "Pocitově to bolí ještě u lecčeho, ale můžu toho mnohem víc než například před měsícem," uvedl Veselý.

Tréninková skupina přicestuje za mistrem světa do Afriky později, ale Špotáková zůstane kvůli malému synovi doma. A těší se na to, jak bude po trénincích sledovat české sportovce na olympijských hrách.

Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.