ČTsport

ČTsport
pátek 17. srpna 2018 Petra

Praha Indoor 2014 je za dveřmi, startuje předprodej vstupenek

Velikost textu:

Praha – Už od dnešního dne si mohou atletičtí fanoušci koupit na jeden z vrcholů této halové sezony vstupenky. Generálka na halové mistrovství Evropy v atletice v roce 2015 je za dveřmi, mítink Praha Indoor 2014 se koná 25. února.

přehrát video
Na mítink Praha Indoor 2014 se už prodávají lístky

Atletika se už v pražské 02 aréně představila - v roce 2009 mítink světových rekordmanů přilákal do hlediště hodně lidí. Plno by chtěli organizátoři mít i letos, proto stanovili nízké vstupné.

"Nejdražší lístky jsou za 290 korun a na vzdálenějších ochozech za 190 korun. Odevšad bude vidět. Budeme mít velkou kostku a led obrazovky," nastínil výkonný ředitel halového šampionátu Tomáš Janků.

Fanoušci atletiky se mohou těšit na souboje českých reprezentantů se světovými hvězdami. "Uvidí nejlepší české atlety v čele s Ladislavem Prášilem, který bude bojovat proti olympijskému vítězi (Tomaszi) Majewskému a určitě uvidí i Pavla Masláka, který poběží proti (Luguelínu) Santosovi," dodal Janků.

Start v Praze mají v plánu i tyčkaři Lázaro Borges z Kuby a Björn Otto z Německa, které bude chtít potrápit Jan Kudlička. Dorazit by měli i sprinter Kim Collins, středotraťařka Jenny Meadowsová a překážkář Andrew Riley.

Zdroj: ČT sport

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.