ČTsport

ČTsport
sobota 20. října 2018 Vendelín

Překážkář Svoboda vyhrál na mítinku ve Stockholmu

Velikost textu:

Stockholm - Překážkář Petr Svoboda zvítězil na mítinku ve Stockholmu v závodě na 60 metrů v čase 7,55 sekundy a udržel si neporazitelnost v letošní halové sezoně. Český šampion za sebe odsunul dva Američany Davida Payna a Jeffa Portera. Denisa Rosolová vyhrála finále A na 400 metrů výkonem 52,64 sekundy, když předstihla o jednu setinu Rusku Antoninu Krivošapkovou, bronzovou medailistku z mistrovství Evropy v Barceloně. Ve finále B byla o šest setin rychlejší než česká běžkyně Američanka Shana Coxová.

Překážkáři
Překážkáři
Otevřít galerii
 • Překážkáři autor: Vít Šimánek, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Denisa Rosolová autor: René Volfík, zdroj: ČTK https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/18/1730/172999.jpg?1276543471

"Škoda první dráhy, hrozně špatně se to rozbíhalo. Začala mě bolet kostrč po středečním pádu a tahají mě z toho zadní stehna. Jsem ráda, že jsem porazila holky, co letos běžely pod 52 sekund. Já si to nechávám na Paříž," uvedla Rosolová na webu topathletics.org směrem k halovému mistrovství Evropy.  

Ve skoku o tyči osmnáctiletá Švédka Angelica Bengtssonová třikrát zlepšila juniorský světový rekord až na 463 cm a skončila druhá za Ruskou Světlanou Feofanovou.

Zdroj: ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.