ČTsport

ČTsport
středa 14. listopadu 2018 Sáva

Bolt byl ještě rychlejší, proháněl se ve ferrari

Velikost textu:

Fiorano (Itálie) - Nejrychlejší muž světa poznal, co znamená skutečná rychlost. Světový rekordman v běhu na 100 i 200 metrů, sprinter Usain Bolt, si udělal pauzu v tréninku a na privátním okruhu formule 1 stáje Ferrari si vyzkoušel dva vozy - 458 Italia a 599 GTB Fiorano. "Byla to skvělá zkušenost, ale nebojte, pilotem formule jedna se nestanu," usmíval se Bolt.

Usain Bolt s ferrari 458 Italia
Usain Bolt s ferrari 458 Italia
Otevřít galerii
 • Usain Bolt s ferrari 458 Italia autor: AP Photo/Ferrari, zdroj: ČTK/AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg
 • Usain Bolt si na okruhu ve Fioranu vyzkoušel vozy ferrari 458 Italia a 599 GTB Fiorano autor: AP Photo/Ferrari, zdroj: ČTK/AP https://imgct24.ceskatelevize.cz/cache/140x78/article/CT4_default.jpg

"Myslel jsem si, že jsem rychlý, ale tyhle neskutečný káry daly slovu rychlost novou dimenzi," prohlásil Jamajčan Bolt.

Trojnásobný olympijský vítěz z Pekingu měl i jasno, které auto se mu líbilo více. "Vybral bych si 458 Italian, je agresivnější, víc jako já," řekl Bolt o nástupci Ferrari F430, který má osmiválcový motor a dosáhne maximální rychlosti 325 km/h.

Usain Bolt se vrátil poté, co řešil problémy s bolavými zády, a doufá, že na nadcházejícím mistrovství světa v korejském Tegu obhájí tituly z obou sprinterských tratí.

Zdroj: ČT24, ČTK

   Pokud chcete upozornit na chybu ve článku, označte chybný text a zmáčkněte Ctrl + Enter

   Hlavní zprávy

   Načítám...

   Ouha, data se nepodařilo načíst.