1. taneční večer

Boj o krále a královnu tanečního parketu opět začíná. Připravili jsme pro vás další ročník populární soutěže, ve které se snoubí elegance, noblesa a emoce. První večer uvidíte noblesní waltz a vášnivou cha-chu.

Známé české osobnosti již od srpna tvrdě trénují, aby vám připravili nevšední zážitek. O vaši přízeň se bude také ucházet osm špičkových profesionálních tanečníků a tanečnic. Některé z nich již dobře znáte, protože vás v minulých ročnících nejvíce zaujali. Pořad by se už neobešel ani bez Martina Kumžáka a jeho Moondance Orchestra, kteří patří k absolutní špičce. Světové hity v jejich aranžmá a podání budí respekt u diváků i odborníků. Ti vás čekají i v porotě, kterou tvoří letos Jan Révai, Zdeněk Chlopčík, Tatiana Drexler a Eva Bartuňková.

Letos jsme nejen pro vás připravili i několik novinek v tanečních kolech, které se stanou pro hvězdné páry velkou výzvou. Těšte se na skvělé moderátory, originální zábavu a neopakovatelné situace. Každou sobotu od 3. listopadu ve 20.00 na ČT1 vás čeká přímý přenos fenoménu s názvem StarDance …když hvězdy tančí.

Dámy a pánové, zadejte se!