Diskuse

 • Martin 6. 11. 2016 03:47 (!) Reagovat 3 +1 -1 1

  Dojem ze soutěže

  Tuto soutěž jsem nikdy nesledoval, ale posledních pár dílů co jsem viděl je pro mne velkým zklamáním. Soutěžící u toho dělají moc velkou šou, zapomínají na samotný tanec a v jejich vystoupení je minimum tanečních kroků. Nejsem nijak zaujatý a nemám v soutěži favorita. Včera byl dle poroty nejhorší Ondřej Bank a já se s ními musím ztotožnit. Jeho tzv. tanec byl naprosto otřesný. V podstatě část odchodil, část odstál a pokud zkusil taneční kroky, byl mimo rytmus. I přesto vypadla Kristýna Leichtová, která po taneční stránce byla daleko lepší. To co jsem se dočetl o Olze Šípkové, jejích výkonech a jejím vyřazení je také poněkud zvláštní. Soutěžící pár, který včera dostal od poroty čtyři desítky také postoupil jako jeden z posledních. Ať se na to dívám jak chci, způsob vyřazování je naprosto stupidní a celou soutěž úplně degraduje. Porota je zde pouze ke komentování, neboť její hodnocení je zde naprosto zbytečné. Celá soutěž vůbec není o tanci a o tom jak kdo tancuje, co rozhoduje je pro mne záhadou. Soutěž nemá žádný smysl, úplně by stačilo ukázat fotky soutěžích a nechat hlasovat. Výsledky by byly stejné.

 • Jitka 1. 11. 2016 15:56 (!) Reagovat 4 +1 -1 1

  výborná Olga Šípková

  paní Olga měla podle mého názoru na vítězství,nevím proč je jí vyčítáno ,že se soutěže zúčastnila,byla i se svým tanečním partnerem úžasná

 • Terezka, 11 let 29. 10. 2016 22:42 (!) Reagovat 3 +1 -1 1

  Šípková Olinka

  Olinka tam měla ještě zůstat minimálně 4,5,6 kol. Není to podle mě fér, vyřadit někoho, kdo dostal v 2. kole tři desítky. Ten, kdo ji nemá rád jenom kvůli tomu, že celý svůj život pilně dřela na medajle z aerobiku, je závistivý člověk. Má sice trochu plus, protože je sportovkyně, ale nadřela se na to. Moc jsem jí fandila a je pořád můj vzor!

 • tereza 20. 12. 2015 13:04 (!) Reagovat 1 +1 -1 1

  jitka!!!!!

  Jitko Schneiderova a Marku Dediku,pro mne jste absolutnimi vitezy vy!!!!!Byli jste jednoznacne nejlepsi!!!!!

 • MÍŠA 19. 12. 2015 20:55 (!) Reagovat 3 +1 -1 0

  PAVLÁSEK

  POKUSILA JSEM SE POSLAT HLAS MARUŠCE DOLEŽALOVÉ,ALE ČESKÁ TELEVIZE ZŘEJMĚ ZABLOKOVALA HLASY PRO OSTATNÍ .A HLASY JDOU POSLAT POUZE TRAPNÉMU PAVLÁSKOVI.UŽ TO NENÍ SOUTĚŽ O TANCI.

  • Josef 19. 12. 2015 22:01 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

   Lukáš

   ATS to zablokovala všem...

  • Josef 19. 12. 2015 22:07 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

   Lukáš

   ATS není autor pořadu ani CT, tak nechápu smazání...

 • Evina 17. 12. 2015 16:20 (!) Reagovat 1 +1 -1 1

  Evina

  Lidi, neřešte Pavláska, věděl do čeho jde. Byl to přešlap režie. Star Dance není sice o profesionálním tanci, ale také není jen o monotonním vtipkování. V předchozích dílech byli netanečníci, ale ti byli špičkoví ve svém oboru - Tv pořad v tomto směru vysílal pozitivní vzkaz. Bylo- li záměrem rozpoutat vášně, tak se zdařilo. Mám obdiv ke skutečným výsledkům zadání soutěže, a těm tanečním párům fandím. Zaplatíte roztomilému nemotorovi, který zadanou práci neumí a zničí vám např. při opravě ledničku, i když měl "snahu" ?

 • Vašek 17. 12. 2015 10:27 (!) Reagovat 1 +1 -1 1

  Pavlásek

  Lidi, pochopte už, že Pavlásek je v tom nevinně. Prostě mu jen lidi posílají hlasy, protože je to sranda ho pozorovat. On se určitě do soutěže nedral, ale byl osloven a výzvu přijal, přestože je úplné kopyto. Je to od něj odvaha. Teď za to nezaslouženě sklízí váš hněv a urážky. Pravidla jsou jasná. Nechápu, jak to nemůže někdo pochopit...Je to stejný nesmysl, jako když herec má zápornou roli ve filmu a pak mu na ulici lidi nadávají.

 • Karla Kubinová 14. 12. 2015 19:43 (!) Reagovat 4 +1 -1 1

  trapný Pavlásek

  Je mi moc líto, že tak skvělý pořad zkazil svým trapným vystupováním p. Pavlásek. Už se nebudu dívat. Není totiž na co.

 • Jana 12. 12. 2015 08:41 (!) Reagovat 0 +1 -1 3

  Pane Chlopčíku

  Chci Vám jen říct k poznámce,že Matěj Ruppert zvedal při tanci ramena.Nebude to tím,že pohyb rameny Matěje je o tom,že se mu na ramenou co zvedat má,kdežto u závodních tanečníků se pohybuje jen ramenní kloub ;-) a jinak se nemá co zvedat :-D

 • Jarka Lasáková 7. 12. 2015 10:39 (!) Reagovat 11 +1 -1 4

  Je to o tanci nebo komedii?

  Nejsem fanynka Leoše Mareše, ale myslím si, že na jeho tanci bylo vidět, že dřel. Lucka Hunčárová měla velkou odvahu jít do soutěže s Pavláskem a určitě ani jí není příjemné, že okolo nich jsou vyřazovány páry, které se tanec naučí mnohem lépe. Ať se snaží jak chce jeho to prostě nenaučí. Vím o čem mluvím, jsem na tom úplně stejně jako on. Diváci by už konečně měli dát na hodnocení poroty, než celý pořad úplně znehodnotí.

  • Jarmila 9. 12. 2015 11:09 (!) Reagovat 1 +1 -1 3

   jarka

   Je mi líto,když vidím jak kvalitní taneční páry vypadávají.Pan Pavlásek je možná slušný komik , ale nekoordinované pohyby a poskakování mimo hudbu s tancem nemá nic společného.Hlasy mu asi posílají lidé kteří nemají žádné astetické cítění a vkus,nebo chce někdo tento noblesní pořad zničit.Spousta mých známích pořad přestala sledovat,protože si myslí,že hlasy jsou zmanipulované.Taneční estetika a smysl pro krásno pláčí

  « | | 1 2 3 4 5 | | » (213)

Pošlete svůj komentář


 *

 *
E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.


 *

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

 *

 *

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku


 *

 *  *

 *

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi