Artzóna ušima! Nové podcasty vašich nejoblíbenějších textů, foto: Pixabay.com

Artzóna ušima, díl II.

Michala Komrsková, 12. March 2019

Na sklonku ledna jsme pro vás připravili první výběr z artzónových článků, které jsme nechali namluvit jako podcasty. Kristýna Frejová a Martin Stránský se nyní vracejí s dalšími nahrávkami.

Mezi novinkami najdete šestici nejčtenějších textů za posledních šest týdnů. Hlasem vás vezmeme na výstavu do Berlína, která oslavuje svist let devadesátých, podíváme se do pražské budovy DRN, která vznikla v proluce na rohu Mikulandské a Národní třídy, nahlédneme z určitého úhlu českotelevizní seriál Most! nebo se zaposloucháme do tónu navrátivšího se japonského ambientu. Z divadelních novinek vás čeká recenze představení Úplné zatmění, v němž hrají Matěj Stropnický, Daniel Krejčík a Sandra Nováková. Okénko literární pak patří recenzi knihy Nulorožec Petra Stančíka, která byla minulý týden ohlášena jako jeden z nominantů na letošní Literu za prózu.

Všechny nové audiomateriály a archiv pak najdete TADY. Za vaše tipy, co z Artzóny. cz byste chtěli číst ušima příště, budeme rádi! Napište nám je třeba na náš Facebook.

TÉMATA

Audioverze
ArtZóna
Artzóna ušima
Česká televize
Podcast

A/Z SOUVISEJÍCÍ