O soutěži » Soutěžní večery

7. soutěžní večer

15.12.2008 10:58 (Soutěžní večery)

Na pražském Výstavišti při sobotním večeru vládla velmi nervózní atmosféra. Konalo se totiž již semifinále StarDance III. Nejoblíbenější tři taneční páry bojovaly o postup do finále. Soutěžící se předvedli v tancích, které jsme od nich ještě neviděli, a naučili se tak již všechny soutěžní tance. A jak se s nimi Dana, Jaromír a Zuzana poprali?

Přehled párů (první část)


Spustit videoSpustit video

Spustit video

Přehled párů (druhá část)


Spustit videoSpustit video

Spustit video

Zuzana Norisová a Jan Kliment


Opravdu velmi vysokou laťku nasadila Zuzana Norisová s Janem Klientem, předvedli poutavé argentinské tango. Nezatančili pouhé tango, ale vystoupení s příběhem soudce a prostitutky. Choreografie byla velmi náročná a plná pohybu. V jednom okamžiku, kdy vyskočila na stůl, se Zuzana zakymácela, ale naštěstí vše za pomoci partnera ustála. Porotci Zuzaně vytkli pohyb hlavou, ale jinak ocenili výkon poměrně vysokými známkami.

Svoji milostnou rumbu zatančili na výbornou, přestože se Zuzka v rumbě úplně necítila a spíše na trénincích šprýmovala se sváděním partnera, vystoupení odtančila s nadhledem a předvedla krásnou čistou rumbu. Porota ocenila, jak tento pár vystoupení pojal a neudělal z něj tradiční show, ale předvedl procítěnou rumbu na úrovni, s mnoha základními a správně zvládnutými prvky. Právem je tak odměnila vysokými známkami.

Hodnocení


Jaroslav Kuneš: 9, 10
Tatiana Drexler: 9, 10
Qaša: 9, 10
Zdeněk Chlopčík: 9, 8
Body celkem: 74

Video (Zuzana a Jan – tango)


Spustit videoSpustit video

Spustit video

Video (Zuzana a Jan – rumba)


Spustit videoSpustit video

Spustit video

Dana Batulková a Jan Onder


Na Danu čekala jako první latinská cha cha. Přestože s Janem původní choreografii zjednodušili a odstranili hodně rychlé pasáže, Dana nebyla stoprocentní, jak jsou diváci zvyklí. Nastoupila jako francouzská lady s plážovým lehátkem, při tanci jí nechyběla přesnost v hudbě, ale našla se i drobná zaváhání. Vše dohnala v druhém tanci, kde se bylo na co dívat.

Dana ve standardní části předvedla úžasný výkon. Tančila s obrovským nasazením, dle slov moderátora vyběhla „jak vysoká ke krmelci“. Do choreografie zařadila s partnerem i tzv. „pauzu pro starší paní“, která vtipně doplnila tanec a souvisel s ní i závěr, kdy dotančila Dana na zádech s klepajícíma nožkama. V neposlední řadě to Daně opět velmi slušelo, byla by dokonalou tanečnicí, kdyby si více věřila.

Hodnocení


Jaroslav Kuneš: 8, 9
Tatiana Drexler: 8, 9
Qaša: 7, 10
Zdeněk Chlopčík: 7, 10
Body celkem: 68

Video (Dana a Jan – cha cha)


Spustit videoSpustit video

Spustit video

Video (Dana a Jan – quickstep)


Spustit videoSpustit video

Spustit video

Jaromír Bosák a Eva Krejčířová


První polovinu večera zakončil Jaromír svým quickstepem, kde si zahrál roli číšníka. Většinu choreografie odtančil s platem, jako pravý „pingl“. Quickstep si sportovní moderátor přirovnal k fotbalu a opravdu běhal po parketu jako na fotbalovém trávníku. Přestože se Jaromír zlepšuje kolo od kola, bohužel s hudbou se ani sedmý večer moc dobře nepopral.

Třešinkou na dortu byla Jaromírova cha cha, přestože to byl jejich poslední tanec v soutěži, diváci o zábavu nepřišli. Dle slov Jardy Kuneše předvedl Jaromír čtyři muže v jednom – samotného Jaromíra Bosáka, nezapomněl na pana Tyrše, přidal pohled jako James Bond a taneční vložka Johna Travolty také nechyběla. Eva s Jaromírem soutěž opustili, vyřazení čekali, StarDance je přeci jenom soutěží taneční. Třetí řada by byla ochuzena, kdybychom neměli možnost po sedm večerů sledovat Jaromírovy kreace a vtipné taneční vložky.

Hodnocení


Jaroslav Kuneš: 6, 7
Tatiana Drexler: 7, 7
Qaša: 9, 7
Zdeněk Chlopčík: 8, 6
Body celkem: 57

Video (Jaromír a Eva – quickstep)


Spustit videoSpustit video

Spustit video

Video (Jaromír a Eva – cha cha)


Spustit videoSpustit video

Spustit video

Hostem sedmého večera byla zpěvačka Helena Vondráčková, která se zúčastnila obdobné soutěže na Slovensku a v Polsku. Roztančila sál písní Samba spolu s tanečnicemi skupiny Tradición. Příští sobota bude posledním tanečním večerem, tedy finálovým, a dozvíme se tak, kdo se stane králem a královnou tanečního parketu. Můžeme se těšit nejen na latinskoamerické a standardní tance, ale i na freestyle, který si pro vás připraví Zuzana a Dana se svými tanečníky.

Aktuálně

8. soutěžní večer

22.12.2008 15:55 (Soutěžní večery)

Nablýskané finále StarDance III

19.12.2008 14:50 (O soutěži)

Chat s Danou Batulkovou a Janem Onderem

19.12.2008 12:42 (Lidé ve StarDance III)

Chat se Zuzanou Norisovou a Janem Klimentem

19.12.2008 12:39 (Lidé ve StarDance III)

Kadeře Jana Ondera

17.12.2008 11:04 (Lidé ve StarDance III)

„Díky tancování umím prohrávat“

17.12.2008 10:50 (Rozhovory)

„Nejsem soutěživý typ“

17.12.2008 10:43 (Rozhovory)

7. soutěžní večer

15.12.2008 10:58 (Soutěžní večery)

Chat s Jaromírem Bosákem a Evou Krejčířovou

12.12.2008 16:45 (Lidé ve StarDance III)

Z tanečních kuloárů… VII

12.12.2008 16:12 (Z kuloárů)


Soutěžní dvojice

Iva FRÜHLINGOVÁ a Michal KOSTOVČÍK
Jaromír BOSÁK a Eva KREJČÍŘOVÁ
Vladimír KRATINA a Laura KLIMENTOVÁ
Jana DOLEŽELOVÁ a Michal NECPÁL
David SUCHAŘÍPA a Albina ZAYTSEVA
Bohouš JOSEF a Lenka TVRZOVÁ
Zuzana NORISOVÁ a Jan KLIMENT
Dana BATULKOVÁ a Jan ONDER