O soutěži » Soutěžní večery

2. soutěžní večer

10.11.2008 15:26 (Soutěžní večery)

Druhý přímý přenos ze sálu na pražském Výstavišti se tentokrát nesl v nervóznější atmosféře. Pro jeden pár z původních osmi už znamenal poslední účast v soutěži. Na koho padl černý Petr jsme si ale museli počkat až do druhé části pořadu, vyhlášení. Pro druhý soutěžní večer byl vybrán quickstep, nejrychlejší tanec ze skupiny standardních tanců a romantická latinskoamerická rumba, ve které každý pár předvádí nejen pocity, ale také úroveň techniky, jakou tanečníci zvládají. Sledujte videa z 2. kola!

Přehled párů (video)


Spustit videoSpustit video

Spustit video

Zuzana Norisová a Jan Kliment


První taneční pár, Ján Kliment a Zuzana Norisová, odstartoval přímo famózně. Perfektní quickstep, který udržel diváka v napětí sledovat, jaké další zajímavé kreace přijdou, nebyl ošizen o techniku a skvělý rytmus. Zuzana si zaslouží obdiv, s jakou grácií a výrazem zvládla tento fyzicky velmi náročný tanec. Není divu, že si pár odnesl nejvyšší hodnocení večera.

Hodnocení


Jaroslav Kuneš: 8
Tatiana Drexler: 8
Qaša: 6
Zdeněk Chlopčík: 8
Porota celkem: 30
Body: 8

Video (Zuzana a Jan)


Spustit videoSpustit video

Spustit video

Dana Batulková a Jan Onder


Jan Onder a Dana Batulková navodili v sále romantickou atmosféru. Přestože si Dana, jak sama tvrdí, připadá, jako by tančila se svým synem, předvedli oba krásnou harmonii romantické rumby. Dana měla kouzelnou image, ve všech figurách, ve kterých byla „jištěna“ Honzou, působila velmi jistě a bylo vidět, že si tanec užívá. Bohužel v pózách bez partnera již nepůsobila tak jistě, ale její šarm vše zachránil. Pro příště má Dana na čem zapracovat, jak radí porota, je třeba zlepšit práci kyčlí.

Hodnocení


Jaroslav Kuneš: 6
Tatiana Drexler: 6
Qaša: 7
Zdeněk Chlopčík: 6
Porota celkem: 25
Body: 7

Video (Dana a Jan)


Spustit videoSpustit video

Spustit video

David Suchařípa a Albina Zaytseva


Jako uragán se na taneční parket přihnal taneční pár David Suchařípa a Albina Zaitseva. Pro diváky předvedli obrovskou show, a to místy i na úkor samotného quickstepu. To bohužel vytkla i porota, které vadilo, že chyběly figury klasické pro tento tanec. Albina s Davidem se však nenechali vykolejit, v této soutěži mají jistě oba své místo a svůj typický charakter, který je může vynést hodně daleko. David navíc vše zvládá perfektně fyzicky, tak se můžeme jen těšit na příští večer.

Hodnocení


Jaroslav Kuneš: 5
Tatiana Drexler: 5
Qaša: 6
Zdeněk Chlopčík: 5
Porota celkem: 21
Body: 5

Video (David a Albina)


Spustit videoSpustit video

Spustit video

Bohouš Josef a Lenka Tvrzová


Bohouš Josef si v romantickém nádechu přinesl na parket Lenku Tvrzovou, která zaujala délkou svoji sukénky nejen diváky, ale i porotu. Rumba Lenky a Bohouše byla vymyšlena tak, aby vynikla Lenka, Bohouš zůstal bohužel poněkud v pozadí. Je třeba ocenit zvedačky, které nám tento pár předvedl, a celkový výraz, bohužel však porota toho kladného viděla hodně málo, což se projevilo i v druhé části pořadu a pro Lenku s Bohoušem to tak bylo jejich poslední vystoupení. Znovu se s nimi shledáme až při finálovém večeru.

Hodnocení


Jaroslav Kuneš: 4
Tatiana Drexler: 5
Qaša: 5
Zdeněk Chlopčík: 5
Porota celkem: 19
Body: 4

Video (Bohouš a Lenka)


Spustit videoSpustit video

Spustit video

Vladimír Kratina a Laura Klimentová


Vladimír Kratina a Laura Klimentová předvedli velmi humorný quickstep. Vladimír si se svojí výškou poradil nadmíru dobře a musíme pochválit i jeho fyzickou kondici. Spolu s Laurou působili velmi elegantně, byli v hudbě a během představení nedošlo k žádnému problému. Nebylo by překvapením, kdyby se Vladimír opravdu stal idolem staršího ženského publika.

Hodnocení


Jaroslav Kuneš: 5
Tatiana Drexler: 5
Qaša: 5
Zdeněk Chlopčík: 4
Porota celkem: 19
Body: 4

Video (Vladimír a Laura)


Spustit videoSpustit video

Spustit video

Jana Doleželová a Michal Necpál


Michal Necpál s Janou Doleželovou zahráli krásný příběh, u tohoto páru platilo to, co vytkla porota i Daně Batulkové - Jana si je jistá vždy, pokud je v Michalově náručí, pokud ale tančí sama, jsou vidět některé nedostatky jako tuhé kyčle a nepropnuté nohy. Oba v páru však spolu vypadají nádherně a věřme, že pod přísným Michalovým vedením dá Jana vše brzy do pořádku. Není pochyb, že na to Jana určitě má.

Hodnocení


Jaroslav Kuneš: 6
Tatiana Drexler: 6
Qaša: 6
Zdeněk Chlopčík: 6
Porota celkem: 24
Body: 6

Video (Jana a Michal)


Spustit videoSpustit video

Spustit video

Iva Frühlingová a Michal Kostovčík


Quickstep v podání Michala Kostovčíka a Ivy Frühlingové vyvolal v některých rozpaky. Porotkyně Táňa Drexler již ve svém hodnocení naznačila, že známky nebudou nejvyšší, Quasha ale naštěstí pár podpořila a zdůraznila velké zlepšení oproti minulé čači. Na Ivě je vidět, že se ztrácí v prostoru a tím vynechává i prvky v choreografii. Naopak ale úseky, ve kterých se shodla s partnerem, byly velmi dobré, pár se dobře vyrovnává s výškovým rozdílem, který je, zvláště u standardních tanců, velkou nevýhodou.

Hodnocení


Jaroslav Kuneš: 4
Tatiana Drexler: 4
Qaša: 5
Zdeněk Chlopčík: 3
Porota celkem: 16
Body: 3

Video (Iva a Michal)


Spustit videoSpustit video

Spustit video

Jaromír Bosák a Eva Krejčířová


Poslední romantickou atmosféru navodil Jaromír Bosák s Evou Krejčířovou. Jaromír měl místy velmi dobré rytmické prvky, a to hlavně v jeho četných výpadech. Od poroty si sice nevysloužili příliš kladné hodnocení a v celkovém součtu dopadli jako poslední, ale Jaromírův humor a suverénní výraz na parketě jistě zaujal televizní diváky, kteří tomuto páru zajistili postup do dalšího kola.

Hodnocení


Jaroslav Kuneš: 3
Tatiana Drexler: 5
Qaša: 4
Zdeněk Chlopčík: 3
Porota celkem: 15
Body: 2

Video (Jaromír a Eva)


Spustit videoSpustit video

Spustit video

Již při druhém večeru bylo vidět, že se slavné polovičky všech párů pomalu adaptují na tanec, že nabírají fyzické kondice a jistoty. Těšme se tedy na čím dál lepší výkony, při příštím přenosu nás čeká latinskoamerický jive a standardní tango.

Zpracovala redakce časopisu DanceTime

Aktuálně

8. soutěžní večer

22.12.2008 15:55 (Soutěžní večery)

Nablýskané finále StarDance III

19.12.2008 14:50 (O soutěži)

Chat s Danou Batulkovou a Janem Onderem

19.12.2008 12:42 (Lidé ve StarDance III)

Chat se Zuzanou Norisovou a Janem Klimentem

19.12.2008 12:39 (Lidé ve StarDance III)

Kadeře Jana Ondera

17.12.2008 11:04 (Lidé ve StarDance III)

„Díky tancování umím prohrávat“

17.12.2008 10:50 (Rozhovory)

„Nejsem soutěživý typ“

17.12.2008 10:43 (Rozhovory)

7. soutěžní večer

15.12.2008 10:58 (Soutěžní večery)

Chat s Jaromírem Bosákem a Evou Krejčířovou

12.12.2008 16:45 (Lidé ve StarDance III)

Z tanečních kuloárů… VII

12.12.2008 16:12 (Z kuloárů)


Soutěžní dvojice

Iva FRÜHLINGOVÁ a Michal KOSTOVČÍK
Jaromír BOSÁK a Eva KREJČÍŘOVÁ
Vladimír KRATINA a Laura KLIMENTOVÁ
Jana DOLEŽELOVÁ a Michal NECPÁL
David SUCHAŘÍPA a Albina ZAYTSEVA
Bohouš JOSEF a Lenka TVRZOVÁ
Zuzana NORISOVÁ a Jan KLIMENT
Dana BATULKOVÁ a Jan ONDER