Lidé ve StarDance III » Chaty

Zuzana Norisová
 a Jan Kliment
Zuzana Norisová a Jan Kliment soutěžící StarDance III

V sobotu 20. 12. zatančili naposled. Ptejte se stříbrného tanečního páru na jejich dojmy a pocity.

Záznam chatu z pondělí 22. prosince 2008 od 14:00
Lucka: Kdy začne rozhovor???????????????????
Zuzana Norisová a Jan Kliment: teď!!!
MIRIAM: co váz nejvíc baví za tanec
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Ahoj,v první řadě se chci ospravedlnit za českej pravopis,páč jsem slovena,tak mi to prosím odpusťte.Baví mě úplně všechny tance.
Míša: Ta fotka co vám dali na tuto stránku je fakt hezká :o)
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Ano, mně se taky líbí,my jsme totiž dva magoři :-)
terca.urbanova: jak jste reagovali na to kdfyž jste vypadli?mrzelo vás to??
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Ne,nemrzelo , v tu chvíli mi běželo hlavou, že to končí a z toho mi bylo smutno. Danušce to samozřejmě přeju, dokonce jsem i cítila, že to tak dopadne.
Martina : Zuzko necháváš si šaty z tanečních večer? :)
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Bohužel nám ani jedny nezůstanou, ale možná si nějaké na vystoupení půjčím.
Katka: Ahoj Zuzko, můžu se zeptat jestli se budeš dále věnovat tanci?
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Ano, strašně ráda bych se tanci dál věnovala ,at už společenskému nebo jinému, protože tanec miluju.
erdži: ste nej nej nej!fándím vám i mimo stárdenc.jak ste se cítila když řeli danu a né vás???(doufám že vám tím trochu uděláradost ale asi takhe stemůj vzor a to nejen taneční!)díky vám jdu studovat herectví.a co se týče tancování tak umě ste vyhrála na plné čáře a to myslím vážně.:-***
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Děkuju mockrát, jak už jsem psala, líto mi to nebylo, že jsem nebyla první, nejsem soutěživý typ a šlo mi o to ,co nejvíc si zatančit a to se mi splnilo.Držím vám palečky s tím herectvím ,at vám to hraje :)
Marťa: Ahojky Zuzko,jsi skvělá tanečnice herečka i zpěvačka a chtěla sem se zeptat jestli si už někdy tancovala dřív společenský tance......moc ti fandim.ahoj
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Ahoj Marťo, děkuju mockrát .Společenské tance jsem právě nikdy nedělala,ale zalíbilo se mi to.ze začátku jsem bojovala s podpatkama,ale už je to lepší .Měj se krásně !
Erdži: vy jste hodně velká úletačka a upřímně vám můžu říct že já taky tře já si bez barev nedokážu představit svůj život.a vy ste můj velký vzor a to myslím vážně ale néjen tanční ale hlavně herecký.(a co se týčo toho české pravopisu tak to mám taky problémy jelikož sem také slovák.):-**
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Maj sa krásne Erdži!Prajem ti farebný a ujetý život!!!
Martinka: Zuzko smekám poklonu.Byli jste s Honzou na plné čáře nelepší.Nejlepší od Vás byla samba.A ty obličeje Zuzko, jak Ti to lidé vytýkali k tobě patří.¨Bránila jem Tě :D. Užijte si Vánoce.
Já Vác prostě zbožňuju :)
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Ahoj Martinko, měj krásné Vánoce a děkuju ! No jo, ty obličeje mi pomáhaly uvolnit se před přenosem a pak jsem je dělala už jenom z legrace :)
Sabina: je možný říct důvod, proč vám nevyšla zvedačka při finále?
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Ahoj, jednak jsme byli všichni strašně utahaní a myslím, že se to stalo tím, že se Honzíkovi zaháčkla pistole o můj pláštˇa tudíž mne nemohl zvednout.Měli jsme připravený jiný konec , že se zabijeme oba,ale jelikož nám vypadla ta pistole , nebylo to možné,ale to nevadí.
Noriska: budete odpovídat i jýnám než martince a Erdržimu? prosím
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Čau norisko :)
jko: Zuzanko co dělají vaše kočičky kolik jich máte? A teď jsou doma? pozdravujte je!
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Ahoj jko , mám dvě kočičky ,tedka asi chrněj a moc vás všechny zdravěj :)
bob: pane Honzo
chtěl bych se Vás, zeptat
jest-li jste si se svojí Ženou, nelezli do Zelí
myslím, tím, zda-li jste se navzájem, kritizovaly, hádali se kdo, je z Vás lepší, kdo to ve Stardance, vydží déle, než ten druhý......atd.
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Nelezli jsme si do zelí, jsme manželé.Sázku jsme měli mezi seboua tu jsem vyhrál .
Ájinka: Ahojky Zuzi! :-D Si fakt skvělá a Honza taky! Kdo vymejšlel ten neandrtálskej tanec? Byl uplně boží! A jak se cejtíš po sobotním vyhlášení? Mně bylo tak líto,že jste nevyhrály :-(
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Ahoj Ájinko, děkujeme , neandrtálskej tanec byl můj nápad,dokonce se mi o tom zdálo.V tom snu jsem viděla honzíka,jak se na začátku zhoupne na laně ,ale to lano nám nepovolili,tak jsme tam řádili i bez lana.Cítíme se vyčerpaně a je nám líto, že to skončilo,ale bylo to krásný.
Adela: Moc vám to spolu slušelo.Musí být těžké se po tak dlouhé době rozloučit.Musím říct,že ten velký plyšák dojal i mě!!Krásné Vánoce vám přeji.
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Děkujeme ,ano , je to těžké .Honzík mě velmi mile překvapil tím plyšákem a v tu chvíli mě to dojalo, že už to skončilo.Mějte taky krásné Vánoce.
Lucinka: Ahojky...Honziku ses rad ze si tancoval prave se zuzkou??A zuzko ses rada ze jsi tancovala s honzikem??
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Honzíkovo odpovědˇ:Samozřejmě, co jsem si mohl více přát.Talentovaná , krásná, sexy !
zuzčina odpověď:Samozřejmě , co jsem si mohla více přát.Talentovaný, krásný ,sexy :)
julie: JSTE SMUTNÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ ŽEEEEEEE JSTÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ NEVYHRÁÁÁÁÁLLLLYYYYY PROSÍÍÍÍM ODPOVĚZTE HNED
Zuzana Norisová a Jan Kliment: nééééééééééééééééé
Míša: Který z tanců má nejraději Jan A který Zuzka
Zuzana Norisová a Jan Kliment: zuzka: je těžké na to odpovědět,ale asi jsem se cítila jistěji v těch standartních a s Honzíkem jsem měla velkou jistotu, stačilo mít dobrý držení a on už si mě nasměroval , kam potřeboval.Někdy jsem měla pocit při tanci s ním, že jsme jeden , jak jsme se na sebe naladili a pak už jsem vnímala jen hudbu a užívala si to.
honza:všechny tance a nejlepší byl waltz
Verča - Vaše NEJVĚTŠÍ faninka 12 let =): halooo.me nejde nic odeslat !!! =(
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Ahoj Verčo, vždyt se ti to odeslalo :)
Lucka Strakerlová: Honzíku kolik je vám let jste moc skvělý a zuzanko ty to samí?
Zuzana Norisová a Jan Kliment: dohromady je nám 63:)
!: ja este nikdy nedostala odpoved
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Tak polož nějakou otázku
Pavel N.: Zuzi, ve kterém městě v současné době žijete?
Honzi, kdy odjíždíte zpět do Ostravy?
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Ahoj , momentálně jsem v Praze a na svátky pojedu domů do Malacek.zuzka
já odjíždím dneska po chatu do Ostravy.Honzík
Nikinka: Ahojky Zuzanko!:) si skvělá herečka, tanečnice i zpěvačka! A ten váš freestyle to byla fakt bomba!:) Mrzí mě, že jste nevyhráli, ale pro mě jsi vyhrála na celý čářě, nemáš konkurenci!:)Přeju krásný a pohodový Vánoce, jakpak je budeš trávit?:)
Zuzana Norisová a Jan Kliment: jééééééééj Nikinko, máme radost, že se náš freestyle líbil.Měj krásný vánoce, já si je užiju doma s rodinkou.
Katulka: Chtěli byste si ještě někdy spolu zatancovat ?(třeba v nějaké soutěži)
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Samozřejmě spolu budem tančit a možná i nějakou soutěž:) Honzík

Verča - Vaše NEJVĚTŠÍ faninka: Ahoj Zuzko a Honzo,
strašně moc jsem vám fandila.Posílala jsem vám s rodinou hlasy =).Jste skvělý!Zuzko,jak řekla Dana tančila jsi ve 3.řadě nejlíp.A dokonce bych si troufla říct,že ze všech třech řad StarDance.Honzo ty jsi taky skvělej!Gratuluju,že jste došli takhle daleko =).A ještě jsem vás chtěla poprosit,jestli byste mi neposlali vaší společnou fotku spolu s podpisem a věnováním na adresu:
Veronika Kadlecová
Pasovská 8
České Budějovice 370 05
Díky předem a pa
Verča
www.miss-veronique.blog.cz veronika.kadlecova131@seznam.cz
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Strašně moc děkujeme ,musím říct, že jsem byla na přenosu vždycky štastná, že můžu konečně tančit.Strašně mě to baví .zuzka péro z gauče
Děkujeme , vy jste takový skvělí :) honzík durracell
fotku vám rádi pošleme
Lucka Strakerlová: Staršně jste skvělý a mně se u tebe zuzanko moc líbilo jak vždykcy když jsi šla udělala nákej ten ksichtík vypadlo to né že jsi jen pobavila diváky ale že ti to dávalo sílu je to pravda?
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Děkujeme moc, no jo, ksichtíky mi pomáhaly se uvolnit a nakazila jsem i Honzíka, což není těžké a spíš jsme si z toho dělali srandu.
Pavlína: Tak tu otázku nakonec položím. Zuzko, když bys měla možnost vydat svoje vlastní osobitý CD, co by to bylo za písníčky-hudba,texty. Troufla by sis na text sama? Jinak jsi skvělá v klipu Honzy Budaře:-)
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Já už jsem cd natočila,ale nevydala jsem ho.Půlka textů byla moje ,hlavně po slovensky a hudbu jsem taky spolu-vytvářela.Možná někdy nějaké cd vydám a použiju písničky z toho nevydaného cdčka,ale nevím kdy, možná v důchodu :), ted jsem žila 4 měsíce jen pro stardance a od ledna budu hodně točit, takže asi opravdu až v tom důchodu .Díky s honzou Budařem vždycky ráda spolupracuju,má skvělý smysl pro humor.
Janča: Mooooooc sem vám fandila a poslala hlasy.Ještě jsem od vás chtěla malou radu.2-3 jsem závodně tančila ale měla jsem špatného partnera.Mám zase začít tančit?
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Samozřejmě, tanec to je jak víno ,zraje s věkem :)Honzík

Monika: Nebolí vás prsty když tak rychle píšete?? :o)
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Jsme v pohodě, píše to už za nás Sabinka.
Carla : Dobrý den, kolik hodin jste přibližně trénovali na poslednísobotní večer? Přeji krásné vánoce!
Zuzana Norisová a Jan Kliment: honzík : Jednou jsem si sedl a počítal jsem to , bylo to kolem 100 hodin za jeden měsíc.
M.STARIATOVÁ: MŮŽU SE TĚ ZEPTAT ZUZI JAKÁ JE TVOJE NAJ BARVA A HONZÍKU V KOLIKA LETECH SI SE ZAČAL ZAJÍMAT O TANEC?PŘEDEM DÍKY ZA ODPOVĚĎ HEZKÉ VÁNOCE A NOVÝ ROK A JAK SI NAJDEŠ ZUZI NĚJAKÉHO PARTNERA
Zuzana Norisová a Jan Kliment: zuzka : ahoj, miluju všechny výrazný barvy, ted ujíždím na červené, hrozně mě nabíjí.
honzík: začal jsem po tanečních .
taky přejeme krásné Vánoce a partnera už asi nacházím :)
Linda: Tančila se vam chacha dobře.
Zuzana Norisová a Jan Kliment: CHacha byl první tanec a věnovali jsme se mu hodně a byl pro mě hodně těžkej , protože to byl začátek tancování na podpatcích ,myslím , že ted bych to zatančila líp.
oolkh: Zuzanko co znamená barva červená?
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Myslím, že ta barva Vás spojuje se zemí, mně ted dodává hodně energie.
Lucka: JAKÝ TANEC VÁM NEŠEL??????
Zuzana Norisová a Jan Kliment: žádný :honzík :)
hon: byla porota přísná?
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Porota byla super
Verušíma: kolik dní v týdnu jste trenovaly?
Zuzana Norisová a Jan Kliment: 7
Lucka Strakerlová: byly jste sapokojeni se sambou tančily jste ju úžasně tak by mně to zajímalo :-)
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Pátý sambový přenos byl hned druhý den po plesu české televize a my byli všichni lehce utahaní , takže ta samba byla správně jetá :)
renata: Co všechno si ze Stardance odnesete??
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Spoustu tanečních bot :)A samozřejmě spoustu skvělých zážitků :)
Verušíma: wAAAAAAAAAAw vážně 7 dni v týdnu?A to jste celí?:D tak to je kongo!A já si řikám čím to je že jste předváděly nejlepší výkony!Gratuluju!Krasný Vánoce
Zuzana Norisová a Jan Kliment: děkujeme, ke konci už všichni tančili 7 dní v týdnu ,museli jsme vymyslet a nacvičit dvě choreografie za 4 dny.
honzík: já už tančím 17 let 7 dní v týdnu
Bára: Mohli by jste mi taky poslat prosím fotku s podpisama ???
moje adresa :
Bára Cimburková
U Borku 531
Bradlec
29306

A JAK ZJISTÍM , ŽE JSTE SI MOJI OTÁZKU PŘEČETLI A POŠLETE MI TU FOTKU ?????????


koukněte se prosím na můj blog www.opicka123.blog.cz a napište komentář k článku StarDance III prosím prosím prosím prosím prosím :D :D :D :D :D
Zuzana Norisová a Jan Kliment: ahoj , je vás hodně , takže my vám ty kartičky podepíšeme a můžete si o ně napsat na info@ceskatelevize.cz
momi: honzo myslíte s ž kdyby zuzanka trénovala a věnovala se jen tanci byla by z ní profesionální tanečnice?
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Honzík : Samozřejmě, byla by nejlepší na celém Československu :)
Julčaa: Odpovíte mi prooosíím ? Už se ptám asi po 4. Mimochodem,jak moc jste si věřili ???
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Honzík : věřím si, sebevědomí bych mohl rozdávat :)
zuzka : To je svatá pravda, Honzík si hodně věří .Já už jsem si trošku začala věřit taky :)
Pavel: Dobrý den,jste velmi krásná žena a to nejen svým vzhledem ale také svojí upřímností a silnou vůlí -přímo z Vás vyzařuje pozitivní energie,velice jsem Vám fandil a držel palce.
Zajímalo by mě co pro Vás bylo nejtěžší a jak jste to překonala a zda by jste na sebe nenapsala email.
Děkuji.
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Dobrý den,Pavle,mockrát Vám děkuju.Velmi těžké bylo ustát 1.díl a ten poslední.Obrovský adrenalin, ale ten já mám ráda,protože v takových chvílích jsem štastná.krásné svátky.
Peťula: Zuzanko a Honzo, byli jste nejlepší, přála jsem vítězství oběma párům, ale na Vás nikdo nemá, ani v předchozích sériích!!!
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Honza:Děkuji pěkně,ale ty předešlé Stardance,byly taky dobré, specielně Valenta, Roman Vojtek,mahulena Bočanová .
Petinousek27: Měl jeden z vás někdy chutˇ toho druhého zabít :-)?
Zuzana Norisová a Jan Kliment: Honzík: samozřejmě, krizové situace k tomu patří, když vám o něco jde.a když se na vás dívá milion a půl lidí, tak to nechcete zkazit.
Natálie: Boze neeeeeee Zuzi ja tě tak zbožnuju ja vim ze se tu mam na neco ptat ale to nejde tve ty si mela vyhrat ne Dana ty brďo mas uplně neejhezčí hadry fakt hlavně ty tvoje náušnice z ibalginu a batoh z jahodou a melounem tio kde nakupuješ? ja tě uplně zbožňuju a nenech se zviklat od nevkusných čechů který ti krytizují tvůj styl oblékání češi jsou strašně nevkusní a tak je hlavně neber vážně ja jsem teda taky češka ale myslim si že k tipickým čechům nezapadam teda snat tak jen ti chci říct ze tě zboznuju a ze sem tvoje velká fanynka poprvé sem tě spatrila na muzikalu pomáda a to bylo i naposlet na živo pak uz sem te dále vydela jen v Tv. neeeejjjj si byla v serialu letiště tam si byla jednicka no já bejt rejža tak tě obsazuju všude fakt:)celá rodina sme ti fandili i babča no tak škoda ale promě budeš vždycky vítěz. pokaždé ste to tam s Janem Klimentem rozjely vy 2 ste byli neeejjjjjj prostě slováci jsou lepší vkusnější a dycky to tak bylo a bude nechápu že jsi šla do teto šeredné země ale tak jako dá se to no ale vlastně sem ráda že si šla sem pak bych tě treba ani neznala tak mockrát děkuji že sem ti tu mohla napsat tento román:D:D a najaře asi pridu na adélu jestli přemluvím rodiče:D tak se mej hezky měj se směj se čauky mňauky :D :D :D a fak tě zbuzňuju byli ste neejjlepší ze vsech fakt mě to překvapilo zes nevyhrála tak papapap tvoje fanynka Natálie z Mělníka:)
Zuzana Norisová a Jan Kliment: ahoj natálko, jsi zlatá a vás čechy mám ráda, vzdyt mi dáváte práci a vůbec , já to beru, že jsme všichni čechoslováci .už musíme končit , děkujeme všem za krásné vzkazy, jsme rádi, že se vám naše úlety líbíly, když jsme je tak dlouho vymýšleli .všem přejeme krásné Vánoce!Čus bambus,milujte se , grilujte se ,ahojda ,mahojda ,mějte se ,smějte seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ! vaša Zuzule a Janík :)
FOTKY Z CHATU
Zuzana Norisová a Jan KlimentZuzana Norisová a Jan Kliment

Aktuálně

8. soutěžní večer

22.12.2008 15:55 (Soutěžní večery)

Nablýskané finále StarDance III

19.12.2008 14:50 (O soutěži)

Chat s Danou Batulkovou a Janem Onderem

19.12.2008 12:42 (Lidé ve StarDance III)

Chat se Zuzanou Norisovou a Janem Klimentem

19.12.2008 12:39 (Lidé ve StarDance III)

Kadeře Jana Ondera

17.12.2008 11:04 (Lidé ve StarDance III)

„Díky tancování umím prohrávat“

17.12.2008 10:50 (Rozhovory)

„Nejsem soutěživý typ“

17.12.2008 10:43 (Rozhovory)

7. soutěžní večer

15.12.2008 10:58 (Soutěžní večery)

Chat s Jaromírem Bosákem a Evou Krejčířovou

12.12.2008 16:45 (Lidé ve StarDance III)

Z tanečních kuloárů… VII

12.12.2008 16:12 (Z kuloárů)


Soutěžní dvojice

Iva FRÜHLINGOVÁ a Michal KOSTOVČÍK
Jaromír BOSÁK a Eva KREJČÍŘOVÁ
Vladimír KRATINA a Laura KLIMENTOVÁ
Jana DOLEŽELOVÁ a Michal NECPÁL
David SUCHAŘÍPA a Albina ZAYTSEVA
Bohouš JOSEF a Lenka TVRZOVÁ
Zuzana NORISOVÁ a Jan KLIMENT
Dana BATULKOVÁ a Jan ONDER