Jaromír Hanzlík ve dvoudílné televizní inscenaci podle předlohy Marka Twaina o osudech podnikavého chlapce, který natropí spoustu zmatků a zažije nejedno neuvěřitelné dobrodružství… (1966). Dále hrají: L. Pešek, M. Stehlík, Č. Řanda, P. Kostka, L. Roubíková, F. Holar, J. Holý, R. Pellar, M. Jandová, V. Tichánková, V. Hašek a další. Scénář R. Hlaváč. Kamera V. Štinglová. Režie V. Hudeček

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Z bohaté tvorby spisovatele Marka Twaina vám dnes nabízíme příběhy nerozlučné dvojice, a to ve dvoudílné televizní inscenaci z roku 1966 v režii V. Hudečka.

Huck Finn spolu s kamarádem Tomem Sawyerem usvědčili nebezpečného vraha. Dostalo se jim náležitého ocenění a zdálo se, že Huck si bude považovat, že teď může chodit do školy a žít ve spořádané domácnosti vážené vdovy (L. Roubíková), která ho přijala za vlastního. Ale všechno je jinak. Před kým a proč Huck utíká, jak se ocitl na voru s černochem Jimem (L. Pešek) a kdo jsou dva podvodníci, kteří jim zkřížili cestu? Už předem vás můžeme ujistit, že tahle podívaná vás rozhodně v klidu nenechá.

V hlavních rolích neposedů Huckleberryho Finna a Toma Sawyera se můžete těšit na J. Hanzlíka a M. Stehlíka.

Stopáž70 minut
Rok výroby 1966
 ST čb 4:3
ŽánrFilm