Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Janka D. 5. 10. 2015 19:00 Reagovat 13 0

  Krásný film

  Krásný psychologický film s vyšperkovanou kamerou a podbarvený výbornou hudbou. Výtečné výkony Karla Hoegera i Dany Medřické.

 • M. 28. 6. 2010 08:59 Reagovat 4 0

  Jsem zvědav ...

  ... kterou verzi ČT odvysílá : zda tu "starou svoji" s výtečným obrazem, ale prostříhanou (=beze scén s orchestrem Karla Krautgartnera) či tu sice kompletní, ale z mizerného přepisu.

 • Mr. R 20. 7. 2009 11:59 Reagovat 10 0

  Starý Liberec a ještěd

  Tento film má svou hodnotu nejen v kvalitním příběhu a hereckém obsazení, ale také ve vzácném zachycení Liberce na konci 50 let a starého hotelu Ještěd, který za 5 let vyhořel. Velká škoda, že nebyl dlouho vysílán, protože bohužel není a zřejmě ani nikdy nebude k dispozici ani na DVD.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi