Populární kulinářská soutěž pokračuje svojí čtvrtou řadou. Pod dohledem hvězdné poroty se o prestižní titul opět utkají talentovaní malí kuchaři. Americký seriál

Litujeme, ale v současné době není pořad v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Šestnáct malých kuchtíků čeká velké dobrodružství. Kuchyně MasterChefa zůstane zavřená a děti se vypraví do lunaparku. Nečeká je však zábava na kolotoči a skákacím hradě, ale týmová výzva! Červené a modré družstvo se utká o to, kdo dokáže připravit lepší narozeninovou party pro skupinu pozvaných oslavenců.

Na soutěžící čeká i speciální překvapení, protože na oslavu dorazí dost nečekaní a velmi nároční hosté. Oba týmy zjistí, že i na zdánlivě jednoduchém jídle se toho dá hodně pokazit, a že vařit pro stejně staré děti není jen tak. Vítězný tým si zabezpečí postup do dalšího kola, zatímco na poražené čeká boj o udržení v soutěži. Malí kuchaři to nebudou mít vůbec snadné, protože budou muset vytvořit pyramidu z profiterolek a karamelu. Někteří se blýsknou svými cukrářskými schopnostmi, zatímco výtvory jiných budou připomínat všechno možné i nemožné. A dva z malých kulinářských talentů bude jejich nepovedený výtvor stát místo v kuchyni MasterChefa.

Originální názevMasterchef Junior USA season 4
Stopáž41 minut
Rok výroby 2015
 P )D( ST HD