Populární kulinářská soutěž pokračuje svojí čtvrtou řadou. Pod dohledem hvězdné poroty se o prestižní titul opět utkají talentovaní malí kuchaři. Americký seriál

Litujeme, ale v současné době není pořad v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Osmnáct soutěžících ve věku od osmi do třinácti let pokračuje v klání, které má jednomu z nich přinést titul MasterChef Junior, ceněnou skleněnou trofej a sto tisíc amerických dolarů k tomu. Hned v úvodu čeká děti rozdělení do tří týmů a soutěž o to, kdo připraví lepší salátový dip. A protože jsou tu tři družstva a tři porotci, je jasné, oč se hraje: porotce v roli patrona týmu, který prohrál, bude muset strčit obličej přímo do mísy plné salsy a majonézy!

Zato cena pro vítěze bude dnes opravdu stát za to a výhoda, kterou úspěšný tým získá, pěkně zamotá ostatním soutěžícím hlavu. Malí kuchtíci se budou muset za sporákem hodně snažit a především hodně zapřemýšlet, aby uspokojili vysoké nároky poroty a dokázali se probojovat do dalšího kola. Tentokrát už se naplno projeví, kdo se řadí k favoritům soutěže. A i nyní cesta za kulinářským snem skončí pro dva další soutěžící.

Originální názevMasterchef Junior USA season 4
Stopáž41 minut
Rok výroby 2015
 P )D( ST HD