Pavel Zedníček s Janou Paulovou a atraktivní hosté vám historkami, vtipy a písničkami zpříjemní konec letošního roku. S Čmaňou a Janou půlnoc jistě nepropásnete! Dále účinkují: H. Vondráčková, T. Kostková, V. Hybnerová, D. Morávková, R. Šmucler, J. Hána, P. Vondráček, J. Čenský, L. Županič, M. Novotný a Kapela Karla Cóna. Režie P. Ryšavý

Rok se s rokem sešel a my jsme pro vás připravili další silvestrovské setkání Pavla Zedníčka a Jany Paulové, kteří si i opět do dvou různých malebných prostor pozvali své herecké kolegy, aby společně s nimi oslavili poslední den v roce. Mimo veselého vyprávění, historek a vtipů nebudou chybět ani známé hity v podání našich hostů, které doprovodí kapela Karla Cóna.

Můžete se těšit na historky a vtipy v podání Heleny Vondráčkové, Terezy Kostkové, Romana Šmuclera, Petra Vondráčka a Jiřího Hány. V pivnici se setkáte s Danou Morávkovou, Vandou Hybnerovou, Janem Čenským, Ladislavem Županičem a Michalem Novotným. Co všechno veselého hosté na sebe a své okolí prozradí?

Stopáž56 minut
Rok výroby 2017
 P ST HD
ŽánrZábava