Známá muzikálová zpěvačka přišla v dětství o tatínka, později o sestru a rozplynul se jí sen o šťastné rodině. Přesto se nevzdává a pomáhá jiným ženám s podobným osudem. Připravili: Š. Volemanová, M. Hurt a Z. Gawlik

Magda Malá se narodila v Chebu. Už odmalinka toužila stát se zpěvačkou. Chodila do pěveckého kroužku a sboru, vystudovala konzervatoř a její velký sen se jí splnil. V osobním životě však mnoho štěstí neměla.

Pochází ze šesti sourozenců. Když jí bylo 9 let, otec spáchal sebevraždu. Velmi blízký vztah měla se svojí sestrou Miladou, která zemřela při banální operaci. Magda začala mít psychické problémy. Dodnes má strach z uzavřených prostorů, nejezdí autobusem ani metrem. Občas se v noci budí a nemůže se nadechnout. A osud udeřil do třetice. V den premiéry muzikálu Dracula, v kterém vystupovala, zemřela na rakovinu její maminka.

Magda velice toužila po dítěti. Když ale konečně otěhotněla, partner ji nutil k potratu. Ve chvíli, kdy se rozhodla, že si dítě nechá, odvrátil se od ní a ona na všechno zůstala úplně sama. Bez prostředků, bez pomoci. Byla odkázaná na podporu kamarádů. Na základě vlastní zkušenosti založila nadaci na pomoc matkám, které se ocitly v podobně beznadějných podmínkách, jaké zažila ona sama.

Po letech potkala dalšího muže a věřila, že společně založí rodinu. Porodila druhou dceru. Partner ale dělal rozdíly mezi jejími dětmi, preferoval jejich společnou dceru. To bylo pro Magdu nepřijatelné a před nedávnem se rozešli. Dneska je Magda opět sama se svými dvěma dcerami.

Příběhem ženy, která přes smutné zkušenosti neztrácí pozitivní pohled na svět a štěstí nachází v tom, že žije pro své dvě holčičky, provede Šárka Volemanová.

Stopáž26 minut
Rok výroby 2013
 P ST
ŽánrDokument