Byl dětskou pěveckou hvězdou a zažil chvíle slávy i pád do zapomnění. Dokázal se vyrovnat i s dalšími těžkými životními zkouškami. Připravili: R. Červinková, P. Hlavatý a D. Bonaventura

Sudičky daly malému Pepovi do vínku lásku k hudbě. Měl ji po kom zdědit, jeho táta založil rodinnou kapelu, ve které se brzy našlo místo i pro syna. Ten už ve čtyřech letech bubnoval. Když ho objevil zpěvák Viktor Sodoma a nabídl mu cestu do nahrávacích studií, rodina neváhala. Časem se Pepa stal součástí kolotoče zvaného šoubyznys. Jezdil po republice, koncertoval vedle známých hvězd. Doslova megastar z něj udělala písnička „Ne, pětku ne“.

Jenže děti rostou a vyrostl i Pepa. Dospívající muzikant už nebyl tak zajímavý a ze dne na den přišel pád. Najednou nikdo nevolal, on nezpíval, diváci netleskali. Bojoval s touhle změnou, jak se dalo. Začal svou kariéru pěvecké hvězdy i svůj největší hit nenávidět. Chtěl odstartovat úplně nový život. Brzy se oženil a stal se otcem. Muziku skládal jen do šuplíku. A pak přišla nová šance do hudebního světa nakouknout. Tentokrát do toho zahraničního.

Ve stejné době se rozpadlo jeho manželství. Zanedlouho se ovšem oženil znovu a těšil se na druhého potomka. Všechno zase vypadalo růžově. Bohužel ne dlouho. Kvůli zdravotním komplikacím musela jeho žena porodit už ve 26. týdnu, a to s sebou přineslo velké nebezpečí pro miminko. Syn neměl dovyvinuté plíce, nejednou bojovali lékaři o jeho život. A poporodní potíže se projevily i na dalším vývoji chlapečka. Každodenní strach, neustálá péče. Všechno zvládli, a když se situace začala lepšit, věřili společně s manželkou, že už bude jen dobře. Jenže osud měl přichystanou další ránu. Tentokrát musel Pepa zabojovat o svůj vlastní život. Lékaři mu diagnostikovali rakovinu močového měchýře. Následovala operace, dlouhá náročná léčba, která skončila teprve nedávno.

Příběhem muže, kterému osud nejprve nadělil to, o čem mnohé děti sní, ale pak dlouho zkoušel jeho vnitřní sílu, provede Radka Červinková.

Stopáž26 minut
Rok výroby 2013
 P ST
ŽánrDokument