Talk show Jana Krause (2007). Hosté: D. Drábová, hudební skupina Kabát a K. Plhoňová. Režie V. Nouzák

Obsah dílu

Přehrát vše
Pozvaní hosté:
Dana Drábová – Státní úřad pro jadernou bezpečnost
hudební skupina Kabát
Karla Plhoňová – nejkrásnější a zároveň nejchytřejší vysokoškolačka roku 2007
Klikněte pro větší obrázek Dana Drábová Janu Krausovi názorně ukáže, jak se měří radioaktivita a vysvětlí mu, že každý z nás je tak trochu radioaktivní. Dále Janu Krausovi nastíní, co by se dělo, kdyby hrozila jaderná havárie. Elektrárna Temelín je ale podle ní dostatečně bezpečná. I kdyby jejího ředitele dělal Jan Kraus, elektrárna by se mu „ubránila“.
Klikněte pro větší obrázek Hudební skupina Kabát, která má před sebou cestu do Helsinek na Eurovision Song Contest, Janu Krausovi prozradí, co všechno ji na soutěži čeká a jak přísná pravidla pro účast v soutěži musí dodržet. Písnička, kterou v Helsinkách zahrají, nesmí být delší než 3 minuty a skupina musí mít na sobě stejné oblečení jako v prvním kole. Kapela Kabát svou první zkoušku měla v roce 1988 a od roku 1990 hraje ve stejné sestavě. I když jsou její členové spolu takhle dlouho, na ponorkovou nemoc si rozhodně nestěžují.
Klikněte pro větší obrázek

Karla Plhoňová – Miss akademie 2007, tedy nejkrásnější studentka roku, Janu Krausovi předvede, že i vzdělaná dívka může být krásná. Sama se do soutěže prý vůbec přihlásit nechtěla, museli ji přemlouvat. Karla Plhoňová studuje anglický jazyk pro manažery, což Jana Krause trochu zarazilo, a tak chce vysvětlit, jak taková angličtina pro manažery vypadá.

S kým jste se nejvíc uvolnili?

34 % Dana Drábová 56 % Kabát 10 % Karla Plhoňová
Stopáž38 minut
Rok výroby 2007
 ST 4:3
ŽánrZábava