Rychlost, koně pod kapotou a bezpečnost v magazínu pro motoristy

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

V tomto dílu jste viděli:

Mazda CX-7 také s turbodieselem
AUTOMOBILY
Mazda CX-7 také s turbodieselem
Mazda CX-7 se v Evropě představila v roce 2006 a rok nato se začala prodávat. Vsadila na sportovní charakter, který se v daném segmentu středně velkých SUV příliš nenosil. Fakt, že tento automobil byl zpočátku navržen hlavně pro americké zákazníky, se projevoval i tím, že v Evropě byl k dispozici pouze s výkonným zážehovým přeplňovaným čtyřválcem.
Octavia slaví 50.výročí
AUTOMOBILY
Octavia slaví 50.výročí
Octavia…..tento úspěšný model mladoboleslavské automobilky snad není třeba představovat. Denně se s ním potkáváme na silnicích nejen u nás, ale třeba také v Německu, Anglii, Francii, Rusku…zkrátka po celé Evropě. A ani mnozí z nás ani nteuší, že Octavia letos slaví krásné kulaté 50.narozeniny.
EMU Alltrack 700
AUTOMOBILY
EMU Alltrack 700
Značka s pštrosím názvem EMU se spíše než na hobby stroje orientuje na těžkou techniku a do našich vod vstoupila před dvěma lety s dvouválcovou šestsetpadesátkou, která proti všemu ostatnímu působila jako zmenšený buldozer.
Novinky v povinném ručení v praxi
RADÍME
Novinky v povinném ručení v praxi
V případě, že se staneme účastníkem dopravní nehody, jistě nám přijde vhod řádně sjednané pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla, tedy tzv. povinné ručení.
Stopáž27 minut
Rok výroby 2009
 P ST
ŽánrMagazín