Pavel Zedníček s Janou Paulovou a atraktivní hosté vám historkami, vtipy a písničkami zpříjemní konec letošního roku. S Čmaňou a Janou půlnoc jistě nepropásnete! Dále účinkují: M. Absolonová, R. Genzer, M. Hanuš, E. Holubová, V. Kratina, B. Klepl, P. Nečas, J. Polášek, D. Suchařípa, V. Zawadská a Kapela Karla Cóna. Režie P. Ryšavý

I v letošním roce jsme pro vás připravili další silvestrovské setkání Pavla Zedníčka a Jany Paulové, kteří si i opět pozvali do malebných prostor vinárny a pivnice své herecké kolegy, aby společně s nimi oslavili konec letošního roku. Tato dvě prostředí se budou tradičně pravidelně střídat. Mimo veselého vyprávění, historek a vtipů nebudou chybět ani známé hity v podání našich hostitelů a jejich hostů, které doprovodí kapela Karla Cóna.

Ve vinárně se můžete těšit na historky a vtipy v podání Miroslava Hanuše, Pavla Nečase, Vladimíra Kratiny, Davida Suchařípy a Valérie Zawadské. V pivnici se můžete těšit na setkání s Evou Holubovou, Bobem Kleplem, Monikou Absolonovou, Richardem Genzerem a Josefem Poláškem.

Vztahy mezi ženami a muži, alkohol, děti, cestování, jazykové bariéry, zapomínání textů, osobití kolegové a jejich humor, vánoční trapasy, setkání s Petrou Kvitovou, český Belmondo, ….. To je malá ochutnávka témat, která v pořadu formou historek a vtipů v podání Čmani, Jany a jejich hostů zazní.

Nebe

Nebe

Co se do silvestru nevešlo

Text

Text

Co se do silvestru nevešlo

Vídeň

Vídeň

Co se do silvestru nevešlo

Záchod

Záchod

Co se do silvestru nevešlo

Stopáž75 minut
Rok výroby 2016
 P ST HD
ŽánrZábava