A teď něco úplně jiného

Šest nejbláznivějších Britů opět na scéně! Antologie nejlepších skečů Monty Pythonů z prvních dvou řad jejich Létajícího cirkusu. Britský film (1971). Hrají: J. Cleese, G. Chapman, T. Gilliam, E. Idle, T. Jones, M. Palin a další. Režie Ian MacNaughton. (V anglickém znění s titulky)

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Bylo jich šest, a koncem šedesátých let minulého století přišli s nejbláznivějším televizním projektem, jaký si lze představit. Absurdní scénky, skeče, gagy, písničky, bláznivé animované „mezihry“, humor zrna mnohdy hodně drsného a ne pro každého stravitelného.

Monty Pythonův Létající cirkus vypustila BBC do světa v říjnu roku 1969 a do prosince roku 1974 odvysílala víc než čtyři desítky jeho epizod. To nejlepší z prvních dvou řad pak převedl na filmové plátno režisér Ian MacNaugton.

A tak uvidíme poučnou scénku o tom, jak nebýt viděn, nahlédneme do příprav horolezecké expedice, hodlající slézt oba vrchy afrického Kilimandžára, budeme sledovat exkluzivní záběry ze 127. ročníku soutěže o Vola vyšších vrstev, uslyšíme slavnou Píseň dřevorubce.

Doporučeno všem skalním příznivcům montypythonovské šestky i všem, kteří by se s jejich humorem teprve chtěli seznámit.

Originální názevAnd Now For Something Completely Different
Stopáž84 minut
Rok výroby 1971
 T
ŽánrFilm