Přehled výsledků

Finálový kemp (1)

Ženy
Velké finále
ČísloJméno1. jízda2. jízdaCelkový časPořadí
1Martina Kudláčková24,9325,3150,241
2Kateřina Hájková25,4125,5150,922
Malé finále
ČísloJméno1. jízda2. jízdaCelkový časPořadí
5Sabina Krajčiriková26,3225,7852,103
3Zuzana Šrenková26,1726,3052,474
Semifinále
ČísloJméno1. jízda2. jízdaCelkový čas
1Martina Kudláčková25,4725,4950,96
5Sabina Krajčiriková25,8925,3951,28
2Kateřina Hájková25,1726,1851,35
3Zuzana Šrenková26,5727,6154,18
čtvrtfinále
ČísloJméno1. jízda2. jízdaCelkový čas
1Martina Kudláčková25,5025,8551,35
9Veronika Petrov26,0925,7651,85
4Hana Robinson25,9328,3454,27
5Sabina Krajčiriková28,9325,3454,27
3Zuzana Šrenková26,6526,8553,50
11Veronika Křížková29,6527,4557,10
2Kateřina Hájková25,7326,3052,03
10Gabriela Škodová26,6626,0552,71
Osmifinále
ČísloJméno1. jízda2. jízdaCelkový čas
1Martina Kudláčková27,9927,7855,77
8Dana Spáčilová25,4225,7251,14
9Veronika Petrov25,5325,2450,77
5Sabina Krajčiriková25,0025,4850,48
12Sylvie Kubánková26,4126,7653,17
4Hana Robinson26,22dnf 
3Zuzana Šrenková26,5126,9353,44
6Kateřina Doležalová59,23dns 
11Veronika Křížková56,2328,2184,44
7Barbora Havlíková29,6925,8455,53
10Gabriela Škodová26,6926,1752,86
2Kateřina Hájková25,4725,2250,69
Muži
Velké finále
ČísloJméno1. jízda2. jízdaCelkový časPořadí
41Filip Mack24,0825,2649,341
34Tomáš Svoboda27,0825,0752,152
Malé finále
ČísloJméno1. jízda2. jízdaCelkový časPořadí
31Richard Čibenka24,7825,2350,013
32Ondřej Kounovský27,7823,9151,694
Semifinále
ČísloJméno1. jízda2. jízdaCelkový čas 
32Ondřej Kounovský27,5523,4350,98
41Filip Mack24,5524,2148,76
31Richard Čibenka24,6924,8849,57
34Tomáš Svoboda24,7724,7849,55
čtvrtfinále
ČísloJméno1. jízda2. jízdaCelkový čas
31Richard Čibenka25,0325,1650,19
38Blahoslav Kašpar25,7024,8650,56
34Tomáš Svoboda24,6424,7549,39
42Daniel Eim24,7524,8949,64
33Zdeněk Kůzl27,3424,4951,83
41Filip Mack24,3424,6048,94
32Ondřej Kounovský23,9223,9247,84
40Bohumil Bohuslav24,2024,4648,66
Osmifinále
ČísloJméno1. jízda2. jízdaCelkový čas
31Richard Čibenka25,0327,0752,10
38Blahoslav Kašpar25,4642,4367,89
39Tomáš Bartoň28,4639,4367,89
35Tadeáš Trnka26,4125,0951,50
42Daniel Eim24,9824,4549,43
34Tomáš Svoboda26,2324,8151,04
33Zdeněk Kůzl24,7724,6349,40
36Karel Říha24,3123,9448,25
41Filip Mack24,2523,7247,97
37Dalibor Hykel23,8227,2551,07
40Bohumil Bohuslav26,6524,2550,90
32Ondřej Kounovský24,6723,7548,42

» kompletní události a výsledky dne

Karlov (3)

Ženy
PořadíČísloJméno
1.8Lettovská Šárka
2.6Částečková Markéta
3.2Zdražilová Simona
4.9Pohlová Vladislava
Muži
PořadíČísloJméno
1.82Kašpar Blahoslav
2.91Dvořák David
3.97Lichý Lukáš
4.86Eliáš Radim

» kompletní události a výsledky dne

Karlov (2)

Ženy
Kvalifikace
PořadíČísloJménoČervenáModráSoučet
120Částečková Markéta24,4924,2848,77
216Loukotová Lenka24,6224,5849,20
35Krayzlová Gabriela26,0225,8251,84
48Seidlerová Andrea26,6925,4152,10
519Mičulková Hana26,8126,0452,85
612Burdová Vladimíra27,3925,9453,33
76Seidlerová Pavla27,5427,1554,69
87Bubeníková Hana27,8526,8454,69
910Soviarová Jitka29,0127,3056,31
1018Lisická Monika29,5428,0657,60
1111Cabrnochová Gabriela29,5828,4558,03
1221Kučná Veronika29,0229,5158,53
1314Fojtíková Eliška29,8428,7358,57
1424Holubová Veronika30,2029,5459,74
1513Kindlová Veronika31,1028,6559,75
163Vavrlová Elizabeth29,5731,4761,04
1717Lisická Markéta30,3830,8261,20
1825Turková Daniela31,7630,7662,52
194Bednářová Nikola34,1832,9467,12
2015Kalužová Markéta37,3836,7174,09
212Witásková Adéla23,3922,2445,63
229Eliášová Sabina23,7923,3147,10
 22Macháňová Marie0,000,00 
 23Volovecká Lenka0,000,00 
 26Hovořáková Martina34,090,00 
Muži
Kvalifikace
PořadíČísloJménoČervenáModráSoučet
168Bartoš Richard21,2120,5441,75
255Varga Zdeněk21,6120,2141,82
367Eliáš Radim21,9521,1143,06
451Kovařík Ondřej21,5621,7143,27
553Hökl Marek22,5621,6444,20
657Kovařík Jiří22,8622,4045,26
761Heřman Pepa23,5522,2045,75
877Průša Pavel23,6422,6146,25
980Lisický Adam23,3723,2946,66
1082Vašíček Jánošík24,1022,9547,05
1175Navrátil Vladimír23,6723,6047,27
1258Bučko Martin24,6923,2447,93
1352Herber Aleš24,2324,1148,34
1493Ficek Pavel24,8424,4849,32
1581Novák Josef25,5025,2650,76
1659Seidler Martin25,4225,4150,83
1771Rumplík Lukáš25,8025,3051,10
1895Varga Dominik25,6425,5851,22
1956Bednář Pavel26,3125,5251,83
2070Gebauer Prokop26,8325,1351,96
2172Mezník Petr26,7525,3652,11
2273Zdvořilý Libor25,8727,6153,48
2387Bodeček Martin27,5526,3553,90
2464Matyáš Jan27,9727,0455,01
2596Maier Jiří27,7127,9755,68
2697Glogar Jakub27,7028,0055,70
2783Zaokr Miroslav27,9628,4856,44
2889Berka Jakub27,8828,9856,86
2986Tesař Martin29,0028,1257,12
3085Urda Robert29,3928,4357,82
3176Průša Kryštof29,6928,1957,88
3279Lisický Roman29,9528,3158,26
3394Vavřiník Martin29,0630,0759,13
3491Smiešny Jan31,3028,3759,67
3562Slugocki Andrej31,4430,1761,61
3684Kaluža Pavel33,0931,7564,84
3766Matyáš Petr34,0231,0265,04
3865Matyáš Petr32,7133,4766,18
3988Slavík Luděk31,3534,9466,29
4063Slugocki Piotr37,1935,7772,96
4169Krygel Jaromír44,6934,1878,87
 99Mlčoch František0,0036,42 
  Vaň Václav24,910,00 
 98Čunek Jiří28,690,00 

» kompletní události a výsledky dne

Karlov (1)

Ženy
PořadíČísloJméno
122Sylvie Kubánková
21Markéta Částečková
318Hana Mičulková
49Gabriela Krayzlová
Muži
PořadíČísloJméno
159Miroslav Dvořák
261David Dvořák
368Richard Bartoš
453Marek Pelcl

» kompletní události a výsledky dne

Ženy
Finále
ČísloJménoČas
1Lucie Langerová30,19
2Michaela DoležalováDNF
Semifinále
ČísloTraťJménoČas
2mMichaela Doležalová25,72
4čViktorie Štastná30,12
1mLucie Langerová28,02
5čAndrea Lišková29,51
Muži
Finále
ČísloJménoČas
51Richard Čibenka24,25
55Vít Šajer25,45
Semifinále
ČísloTraťJménoČas
51mRichard Čibenka23,85
71čBřetislav Heller25,56
55mVít Šajer24,6
62čRadim Novák25,63

» kompletní události a výsledky dne

Bílá v Beskydech (2)

Ženy
Finále
ČísloJménoČas
11Dana Spáčilová26,38
5Lenka Loukotová30,76
Semifinále
ČísloTraťJménoČas
11ČDana Spáčilová26,5
5MLenka Loukotová30,92
9ČPetra Kachlíková31,32
1MZuzana Bernathová 
Muži
Finále
ČísloJménoČas
54Michal Vašina25,08
59Richard Čibenka25,64
Semifinále
ČísloJménoČas
59Richard Čibenka24,59
54Michal Vašina25,05
122Jan Němec25,37
87Michael DostálDNF

» kompletní události a výsledky dne

Bílá v Beskydech (1)

Ženy
Finále
ČísloTraťJménoČas
3ČKateřina Doležalová27,2
2MEliška Doležalová28,01
Semifinále
ČísloTraťJménoČas
3ČKateřina Doležalová27,41
2MEliška Doležalová28,6
15MVeronika Vašková28,22
7ČMagdaléna Žaloudíková37,01
Muži
Finále
ČísloTraťJménoČas
53MDalibor Hykel24,94
56ČRichard Čibenka25,92
Semifinále
ČísloTraťJménoČas
53ČDalibor Hykel24,75
57MOndřej Krhánek26,57
56 Richard Čibenkapřímý postup
75 Jan Běčák 

» kompletní události a výsledky dne

Špindlerův Mlýn (3)

Ženy
Finále
ČísloJménoČas
5Andrštová Martina21,87
4Vášová Klára23,54
Semifinále
ČísloJménoTraťČas
5Andrštová Martinamodrá21,68
3Fuchsová Magdalenačervená24,18
4Vášová Kláramodrá22,75
2Černá TerezačervenáDSQ
Muži
Finále
ČísloJménoČas
58Huml Jan19,41
66Dvořák Dalibor19,46
Semifinále
ČísloJménoTraťČas
68Záborský Dušančervená19,2
66Dvořák Dalibormodrá19,02
57Eliáš Radimmodrá19,84
58Huml Jančervená19,54

» kompletní události a výsledky dne

Špindlerův Mlýn (2)

Ženy
Finále
ČísloJménoČas
17Mariana Machačná21,43
2Martina Andrštová22,06
Semifinále
ČísloJménoTraťČas
17Mariana Machačnámodrá21,48
11Michala Drachovskáčervená22,74
2Martina Andrštováčervená22,26
4Světlana Vaverkovámodrá22,46
Muži
Finále
ČísloJménoČas
57Tadeáš Trnka19,27
66Dalibor Dvořák19,82
Semifinále
ČísloJménoTraťČas
61Dalibor Dvořákmodrá20,26
57Tadeáš Trnkačervená19,16
55Tadeáš TrnkačervenáDSQ
66Dalibor Dvořákmodrá19,48

» kompletní události a výsledky dne

Špindlerův Mlýn (1)

Ženy
Finále
PořadíČísloJménoTraťČasI
1.4Zuzana Šrenkováčervená17,04
2.12Klára Hulanovámodrá17,86
Semifinále
PořadíČísloJménoTraťČas
1.4Zuzana Šrenkováčervená18,03
4.1Tereza Nekolovámodrá18,47
2.12Klára Hulanováčervená 17,67
3.6Jana Hendrychovámodrá19,58
Muži
Finále
PořadíČísloJménoTraťČas
1.56Jindřich Strýčekmodrá16,27
2.59Tadeáš Trnkačervená 16,69 
Semifinále
PořadíČísloJménoTraťČas
1.61Richard Bartošmodrá16,93
4.56Jindřich Strýčekčervená 16,41 
2.59Tadeáš Trnkačervená 16,42 
3.55David Kopeckýmodrá16,59

» kompletní události a výsledky dne

Špičák na Šumavě (3)

Ženy
PořadíČísloJméno1. kolo2. kolo
1.1Vašíčková Nela 11:31,2200:18,76
 4Kadlecová Petra 00:19,3500:19,05
 3Švancarová Michaela 00:19,5700:19,34
 2Drozdová Radka 00:20,3500:20,28
Muži
PořadíČísloJméno1. kolo2. kolo
1.74Novák Jiří 00:17,1300:16,60
 55Trnka Tadeáš 00:17,0600:16,79
 72Nečesaný Aleš 00:17,3900:16,99
 57Kurka Michal 00:17,5400:17,33

» kompletní události a výsledky dne

Špičák na Šumavě (2)

Ženy
PořadíČísloJménoPočet kol1. kolo2. kolo
1.16Mikešová Adéla 300:18,5600:19,02
 5Drozdová Radka 200:20,1200:19,84
 7Berková Pavlína 200:20,3400:19,87
 17Švancarová Michaela 200:20,2600:20,27
Muži
PořadíČísloJménoPočet kolČas1. kolo2. kolo3. kolo
1.84Mack Filip 300:50,9600:16,8000:16,9900:17,18
 51Huml Jan 200:17,0600:17,02DNS
 68Kryštof Petr 100:17,11DNSDNS
 70Minařík Tomáš 100:25,26DNSDNS

» kompletní události a výsledky dne

Špičák na Šumavě (1)

Ženy
PořadíČísloJménoPočet kolČas1. kolo2. kolo3. kolo
1.3Roučková Eva301:01,6900:20,3200:20,1900:21,17
 9Čvančarová Jana200:21,0900:21,51DNS
 1Zoubková Jana200:23,5600:23,23DNS
 4Morová Petra100:21,8000:22,58DNS
Muži
PořadíČísloJménoPočet kolČas1. kolo2. kolo3. kolo
1.75Říha Karel300:50,1200:16,7400:16,6200:16,76
 54Trnka Tadeáš200:17,2600:17,09DNS
 53Huml Jan200:17,2400:17,13DNS
 74Folk Roman212:32,2200:17,17DNS

» kompletní události a výsledky dne

Nový Klínovec (3)

Ženy
Velké finále
PořadíČísloJménoČas
19Ostašová Magda24,89
26Jedličková Anna25,45
Malé finále
PořadíČísloJménoČas
110Netolická Klára26,67
213Holá Kristýna26,79
1. semifinále
PořadíČísloJménoČas
19Ostašová Magda25,40
413Holá Kristýna27,41
2. semifinále
PořadíČísloJménoČas
310Netolická Klára27,13
26Jedličková Anna25,67
Muži
Velké finále
PořadíČísloJménoČas
157Eim Daniel21,65
258Folk Roman22,58
Malé finále
PořadíČísloJménoČas
173Mack Filip22,16
259Kamarád Aleš22,30
1. semifinále
PořadíČísloJménoČas
157Eim Daniel22,04
473Mack Filip22,93
2. semifinále
PořadíČísloJménoČas
358Folk Roman22,53
259Kamarád Aleš23,73

» kompletní události a výsledky dne

Nový Klínovec (2)

Ženy
Velké finále
PořadíČísloJménoČas
13Vejrová Pavla25,37
25Kadlecová Štěpánka27,83
Malé finále
PořadíČísloJménoČas
19Bucharová Lucie27,11
26Zíková Martina30,53
1. semifinále
PořadíČísloJménoČas
13Vejrová Pavla25,37
46Zíková Martina31,00
2. semifinále
PořadíČísloJménoČas
39Bucharová Lucie27,91
25Kadlecová Štěpánka27,73
Muži
Velké finále
PořadíČísloJménoČas
173Kounovský Ondřej22,48
251Steňko Michal52,35
Malé finále
PořadíČísloJménoČas
157Eim Daniel21,94
254Čibenka Richard22,06
1. semifinále
PořadíČísloJménoČas
151Steňko Michal22,37
454Čibenka Richard23,23
2. semifinále
PořadíČísloJménoČas
373Kounovský Ondřej22,18
257Eim Daniel22,32

» kompletní události a výsledky dne

Nový Klínovec (1)

Ženy
Velké finále
PořadíČísloJménoČas
14Kudláčková Martina25,55
211Kadlecová Štěpánka28,08
Malé finále
PořadíČísloJménoČas
15Sojková Eliška28,40
26Kunstová Žaneta29,57
1. semifinále
PořadíČísloJménoČas
14Kudláčková Martina26,07
46Kunstová Žaneta29,37
2. semifinále
PořadíČísloJménoČas
35Sojková Eliška29,14
211Kadlecová Štěpánka27,89
Muži
Velké finále
PořadíČísloJménoČas
184Šimeček Jan24,81
253Maqcháček Daniel25,31
Malé finále
PořadíČísloJménoČas
192Zíma Václav24,70
262Čibenka Richard25,09
1. semifinále
PořadíČísloJménoČas
184Šimeček Jan24,75
462Čibenka Richard26,15
2. semifinále
PořadíČísloJménoČas
392Zma Václav25,87
253Maqcháček Daniel24,66

» kompletní události a výsledky dne

Ještěd (3)

Ženy
Finále
PořadíČísloJménoČas
151Robinson Hana25,46
252Žďárková Monika28,23
355Synková Vlasta28,4
454Půtová Věra33,85
Semifinále
PořadíČísloJménoČas
151Robinson Hana25,5
454Půtová Věra34,89
252Žďárková Monika25,51
355Synková Vlasta29,89
Muži
Finále
PořadíČísloJménoČas
118Svoboda Tomáš24,41
220Rydlo TomášDNF
310Homolka Dalibor25,37
43Eliáš Radim26,98
Semifinále
PořadíČísloJménoČas
118Svoboda Tomáš24,21
43Eliáš Radim27,25
220Rydlo Tomáš26,62
310Homolka Dalibor27,81

» kompletní události a výsledky dne

Ještěd (2)

Ženy
Finále
PořadíČísloJménoČas
154Křížková Veronika26,91
251Kašpárková Lucie27,75
359Vyhnálková Dana28,39
462Estrade Vanda28,39
Semifinále
PořadíČísloJménoČas
154Křížková Veronika27,55
462Estrade Vanda28,14
251Kašpárková Lucie27,74
359Vyhnálková Dana28,13
Muži
Finále
PořadíČísloJménoČas
17Kolafa Lukáš24,16
23Svoboda Tomáš24,82
321Kolařík Matěj25,23
45Týč Jindřich25,16
Semifinále
PořadíČísloJménoČas
17Kolafa Lukáš23,69
45Týč Jindřich25,44
23Svoboda Tomáš23,69
321Kolařík Matěj28,28

» kompletní události a výsledky dne

Ještěd (1)

Ženy
Finále
PořadíČísloJménoČas
15Havlíková Barbora26,82
223Jandová Soňa27,86
38Oulická Aneta27,82
414Hlavová Kateřina28,18
Seminifinále
PořadíČísloJménoČas
15Havlíková Barbora26,82
414Hlavová Kateřina27,09
223Jandová Soňa27,58
38Oulická Aneta28,25
Muži
Finále
PořadíČísloJménoČas
110Bohuslav Bohumil25,78
226Strýček Jindřich25,96
36Huml Jan25,71
422Hričina PetrDSQ
Seminifinále
PořadíČísloJménoČas
110Bohuslav Bohumil26,57
422Hričina Petr27,74
226Strýček Jindřich25,16
36Huml Jan32,23

» kompletní události a výsledky dne

Lipno (3)

Ženy
PořadíČísloJménoPočet kolČas1. kolo2. kolo3. kolo
1.21Krejčová Linda301:42,9000:34,3400:34,0500:34,50
 34Ostašová Magda200:34,4100:34,50DNS
 13Filipová Regina200:34,4600:35,54DNS
 24Vongrejová Kateřina200:35,8800:35,10DNS
Muži
PořadíČísloJménoPočet kolČas1. kolo2. kolo3. kolo
1.6Kůzl Zdeněk301:32,8900:30,6300:30,4000:31,87
 3Trnka Tadeáš200:30,8100:30,79DNS
 11Čížkovský Jan200:30,7400:31,23DNS
 18Bartoš Richard200:31,9100:31,55DNS

» kompletní události a výsledky dne

Lipno (2)

Ženy
PořadíČísloJménoPočet kolČas1. kolo2. kolo3. kolo
1.29Petrov Veronika301:23,100:27,700:28,200:27,3
 39Houšková Klára200:28,300:28,2DNS
 22Mikešová Adéla200:29,800:30,4DNS
 21Kratochvílová Tereza200:30,200:31,1DNS
Muži
PořadíČísloJménoPočet kolČas1. kolo2. kolo3. kolo
1.6König Matěj301:19,700:26,400:26,600:26,7
 13Folk Roman200:26,800:26,8DNS
 10Trnka Tadeáš200:27,000:27,0DNS
 18Bartoš Richard100:26,700:27,5DNS

» kompletní události a výsledky dne

Lipno (1)

Ženy
PořadíČísloJménoPočet kolČas1. kolo2. kolo3. kolo
1.25Krajčiriková Sabina301:23,700:28,000:27,800:27,8
 11Štruncová Jana200:29,300:30,7DNS
 12Mikešová Adéla200:30,700:29,7DNS
 10Dobošová Kateřina201:42,700:30,6DNS
Muži
PořadíČísloJménoPočet kolČas1. kolo2. kolo3. kolo
1.8Jelínek Stanislav302:09,200:26,400:27,101:15,7
 13König Matěj200:27,200:26,6DNS
 18Bartoš Richard200:28,400:28,8DNS
 46Vongrej Lukáš202:27,500:27,6DNS

» kompletní události a výsledky dne

Dolní Morava (3)

Ženy
PořadíČísloJméno
12Škodová Gabriela
26Čajková Klára
311Kachlíková Petra
48Cvejnová Tereza
Velké finále
TraťČísloJménoČas
červená6Čajková Klára00:33.00
modrá2Škodová Gabriela00:32.00
Malé finále
TraťČísloJménoČas
červená11Kachlíková Petra 
modrá8Cvejnová Terezaodstoupila
Semifinále 1
TraťČísloJménoČas
červená2Škodová Gabriela 
modrá8Cvejnová Terezaodstoupila
Semifinále 2
TraťČísloJménoČas
červená11Kachlíková Petra01:34.00
modrá6Čajková Klára00:33.00
Muži
PořadíČísloJméno
151Potštejnský Tomáš
257Eim Daniel
358Kašpar Blahoslav
456Mikyska Michal
Velké finále
TraťČísloJménoČas
červená57Eim Daniel00:28.00
modrá51Potštejnský Tomáš00:28.00
Malé finále
TraťČísloJménoČas
červená58Kašpar Blahoslav00:29.00
modrá56Mikyska Michal00:29.00
Semifinále 1
TraťČísloJménoČas
červená57Eim Daniel00:28.00
modrá56Mikyska Michal00:29.00
Semifinále 2
TraťČísloJménoČas
červená58Kašpar Blahoslav00:29.00
modrá51Potštejnský Tomáš00:28.00

» kompletní události a výsledky dne

Dolní Morava (2)

Ženy
PořadíČísloJméno
11Eliášová Sabina
211Škodová Gabriela
34Čajková Klára
48Matalová Kateřina
Velké finále
TraťČísloJménoČas
červená11Škodová Gabriela00:32.00
modrá1Eliášová Sabina00:31.00
Malé finále
TraťČísloJménoČas
červená4Čajková Klára00:33.00
modrá8Matalová KateřinaDNS
Semifinále 1
TraťČísloJménoČas
červená11Škodová Gabriela00:32.00
modrá4Čajková Klára00:33.00
Semifinále 2
TraťČísloJménoČas
červená1Eliášová Sabina00:32.00
modrá8Matalová KateřinaDNF
Muži
PořadíčísloJméno
159Janků Roman
255Eliáš Radim
353Eim Danich
454Potštejnský Tomáš
Velké finále
TraťČísloJménoČas
červená59Janků Roman00:29.00
modrá55Eliáš Radim00:29.00
Malé finále
TraťČísloJménoČas
červená53Eim Daniel00:27.00
modrá54Potštejnský Tomáš00:34.00
Semifinále 1
TraťČísloJménoČas
červená53Eim Daniel00:29.00
modrá55Eliáš Radim00:29.00
Semifinále 2
TraťČísloJménoČas
červená59Janků Roman00:28.00
modrá54Potštejnský Tomáš00:28.00

» kompletní události a výsledky dne

Dolní Morava (1)

Ženy
PořadíčísloJméno
15Hájková Kateřina
210Martínková Lucie
323Žďárková Monika
diskvalifikována24Gabrielová Zuzana
Velké finále
TraťČísloJménoČas
červená5Hájková Kareřina00:42.00
modrá24Gabrielová Zuzana00:28.00
Malé finále (závod o 3. místo)
TraťČísloJménoČas
červená10Martínková Lucie00:30.00
modrá23Žďárková Monika00:31.00
Semifinále 1
TraťČísloJménoČas 
červená5Hájková Kateřina00:28.00postup do finále
modrá23Žďárková Monika00:32.00závod o 3. místo
Semifinále 2
TraťČísloJménoČas 
červená10Martínková Lucie01:22.00závod o 3. místo
modrá24Gabrielová Zuzana00:28.00postup do finále
Muži
PořadíčísloJméno
180Bartoň Tomáš
279Potštejnský Tomáš
3121Gažo Igor
495Žemlička Jakub
Velké finále
TraťČísloJménoČas
červená79Potštejnský Tomáš00:28.00
modrá80Bartoň Tomáš00:27.00
Malé finále (závod o 3. místo)
TraťČísloJménoČas
červená121Gažo Igor00:28.00
modrá95Žemlička Jakub00:28.00
Semifinále 1
TraťČísloJménoČas 
červená79Potštejnský Tomáš00:28.00postup do finále
modrá121Gažo Igor00:28.00závod o 3. místo
Semifinále 2
TraťČísloJménoČas 
červená95Žemlička Jakub00:28.00závod o 3. místo
modrá80Bartoň Tomáš00:27.00postup do finále

» kompletní události a výsledky dne