Šestá řada unikátní reality show pro amatérské lyžaře

Dolní Morava (1)

S ČT sport na vrchol nabídne v letošním ročníku podívanou dohromady v osmi areálech. Nově přibude Annaberg, kde bude vrcholit základní část. To vše nás ale teprve čeká. Zimní verze v pořadí šestá začala tam kde končila ta letní. Tedy v areálu na Dolní Moravě, který se nachází na jižním úpatí Kralického Sněžníku. Úplně první závodní den letošní série poměřovali lyžaři síly za krásného počasí v paralelním slalomu.

Výsledky dne

Ženy

PořadíčísloJméno
15Hájková Kateřina
210Martínková Lucie
323Žďárková Monika
diskvalifikována24Gabrielová Zuzana
Velké finále
TraťČísloJménoČas
červená5Hájková Kareřina00:42.00
modrá24Gabrielová Zuzana00:28.00
Malé finále (závod o 3. místo)
TraťČísloJménoČas
červená10Martínková Lucie00:30.00
modrá23Žďárková Monika00:31.00
Semifinále 1
TraťČísloJménoČas 
červená5Hájková Kateřina00:28.00postup do finále
modrá23Žďárková Monika00:32.00závod o 3. místo
Semifinále 2
TraťČísloJménoČas 
červená10Martínková Lucie01:22.00závod o 3. místo
modrá24Gabrielová Zuzana00:28.00postup do finále
Kvalifikace
PořadíČísloJménoNej. čas modráNej. čas červenáNejlepší čas
15Hájková Kateřina00:27.0000:28.0000:55.00
224Gabrielová Zuzana DSQ FIS kód00:27.0000:28.0000:55.00
310Martínková Lucie00:29.0000:30.0001:00.00
423Žďárková Monika00:31.0000:30.0001:02.00
522Maleňáková Daniela00:32.0000:32.0001:04.00
68Pavlíková Lucie00:32.0000:32.0001:04.00
711Mašková Gabriela00:32.0000:33.0001:05.00
82Kubešová Lucie00:32.0000:34.0001:06.00
918Absolonová Jana00:35.0000:34.0001:09.00
1019Macková Kateřina00:35.0000:35.0001:11.00
111Bělohlávová Jana00:35.0000:36.0001:11.00
1213Bauerová Ivona00:37.0000:35.0001:12.00
1316Tegzová Karolína00:37.0000:38.0001:16.00
1427Lavková Jaroslava00:39.0000:38.0001:17.00
1514Vinická Helena00:38.0000:39.0001:18.00
169Beranová Blanka00:39.0000:39.0001:18.00
176Strnadová Iveta00:40.0000:38.0001:18.00
1815Formánicová Lenka00:40.0000:38.0001:18.00
1917Novotná Jaroslava00:39.0000:41.0001:21.00
2025Hošková Jana00:40.0000:40.0001:21.00
217Bezdičková Monika00:41.0000:42.0001:23.00
224Čupková Ludmila00:41.0000:42.0001:24.00
2312Janderová Miluše00:43.0000:42.0001:26.00
2426Babáková Jana00:43.0000:43.0001:27.00
 3Mlýnková Iveta00:35.00jela pouze v jedné trati 
 20Schramková Jitka00:36.00jela pouze v jedné trati 
 21Marková Jaroslava00:47.00jela pouze v jedné trati 

Muži

PořadíčísloJméno
180Bartoň Tomáš
279Potštejnský Tomáš
3121Gažo Igor
495Žemlička Jakub
Velké finále
TraťČísloJménoČas
červená79Potštejnský Tomáš00:28.00
modrá80Bartoň Tomáš00:27.00
Malé finále (závod o 3. místo)
TraťČísloJménoČas
červená121Gažo Igor00:28.00
modrá95Žemlička Jakub00:28.00
Semifinále 1
TraťČísloJménoČas 
červená79Potštejnský Tomáš00:28.00postup do finále
modrá121Gažo Igor00:28.00závod o 3. místo
Semifinále 2
TraťČísloJménoČas 
červená95Žemlička Jakub00:28.00závod o 3. místo
modrá80Bartoň Tomáš00:27.00postup do finále
Kvalifikace
PořadíČísloJménoNej. čas modráNej. čas červenáNejlepší čas
179Potštejnský Tomáš00:26.0000:27.0000:54.00
280Bartoň Tomáš00:27.0000:27.0000:55.00
395Žemlička Jakub00:27.0000:28.0000:55.00
4121Gažo Igor00:28.0000:28.0000:56.00
5137Štěpán Jaromír00:29.0000:27.0000:56.00
667Mikyska Michal00:28.0000:28.0000:57.00
797Novák Jirka00:28.0000:29.0000:57.00
8143Roleček Jakub00:29.0000:29.0000:58.00
955Janků Roman00:29.0000:29.0000:58.00
1090Eliáš Radim00:29.0000:29.0000:58.00
11118Šumbera Petr00:29.0000:29.0000:58.00
12120Havránek Milan00:29.0000:29.0000:59.00
1363Kluger Karel00:30.0000:29.0000:59.00
14133Hökl Marek00:30.0000:30.0001:00.00
15116Ševčík Richard00:29.0000:30.0001:00.00
16100Martínek Milan00:30.0000:31.0001:01.00
1752Jánošík Kamil00:31.0000:30.0001:01.00
1889Šrámek Michal00:30.0000:30.0001:01.00
1984Dušek Marek00:30.0000:31.0001:02.00
20150Vaculík Lukáš00:30.0000:31.0001:02.00
21103Šrámek Jiří00:31.0000:31.0001:02.00
2285Vrba Marek00:31.0000:31.0001:02.00
2394Zeman Jaroslav00:31.0000:31.0001:02.00
2478Pipek Jaromír00:30.0000:32.0001:03.00
2593Bučko Petr00:31.0000:32.0001:04.00
26124Ševela Marek00:32.0000:32.0001:05.00
2792Ješina Zdeněk00:33.0000:32.0001:06.00
28115Petr Jan00:33.0000:32.0001:06.00
29112Zezula Radek00:33.0000:33.0001:06.00
30155Fuka Šimon00:33.0000:33.0001:07.00
3172Souček Milan00:33.0000:33.0001:07.00
32147Hándl Jiří00:34.0000:33.0001:07.00
3366Umlauf Miroslav00:33.0000:33.0001:07.00
3486Bezdíček Josef00:35.0000:32.0001:07.00
35135Dostal Petr00:33.0000:33.0001:07.00
3683Spurný Martin00:33.0000:34.0001:07.00
3782Dušek Zdeněk00:34.0000:34.0001:08.00
3881Ostrý Miroslav00:35.0000:34.0001:09.00
3999Kacálek Jaroslav00:35.0000:34.0001:09.00
40117Marek Daniel00:34.0000:35.0001:10.00
41138Škorňa Jaroslav00:35.0000:34.0001:10.00
42132Mareček Kryštof00:34.0000:35.0001:10.00
4362Protivinský Petr00:34.0000:36.0001:10.00
44105Mašek Jaroslav00:35.0000:35.0001:10.00
4573Bačík Pavel00:35.0000:35.0001:10.00
4691Frecer Josef00:35.0000:36.0001:11.00
47130Rojíček Jan00:35.0000:36.0001:12.00
48152Malanik Martin00:36.0000:36.0001:12.00
49108Bruštík Pavel00:36.0000:36.0001:13.00
50109Kupsa Martin00:36.0000:36.0001:13.00
51102Suchomel Adama00:36.0000:36.0001:13.00
52139Šebestík Jiří00:37.0000:36.0001:14.00
53151Vyleťal Michael00:37.0000:37.0001:15.00
54111Modra Cyril00:37.0000:37.0001:15.00
5569Invald Roman00:38.0000:36.0001:15.00
5698Havel Jiří00:38.0000:37.0001:15.00
57140Loub Luděk 00:37.0000:38.0001:15.00
58101Suchomel Michal00:38.0000:38.0001:17.00
59136Vašek Stanislav00:40.0000:38.0001:19.00
60148Bařák Michal00:41.0000:40.0001:21.00
61149Kvasnička Jan00:42.0000:42.0001:24.00
62125Havlů Daniel00:44.0000:40.0001:25.00
63129Weiss Martin00:55.0000:36.0001:32.00

» výsledky všech dnů

Stopáž14 minut
Rok výroby 2016
 P
ŽánrSport