Ceny Czech Grand Design za rok 2015

Předávání cen nejlepším designérům, módním návrhářům a dalším tvůrcům a výrobcům za rok 2015. Přímý přenos slavnostního galavečera ze Stavovského divadla. Režie Tomáš Luňák

Ceny Czech Grand Design se letos udělují již podesáté. Akademie designu České republiky vyhlásí vítěze jednotlivých kategorií na poli designu za rok 2015 a jako vrcholné ocenění osobnosti pak bude udělena cena Grand Designér roku 2015 pro absolutního vítěze s největším počtem hlasů napříč kategoriemi. Slavnostním galavečerem ze Stavovského divadla provází Roman Zach, atmosféru na jevišti spoluvytváří Michal Nejtek u klavíru, v hudebních vstupech pak Tonya Graves a Tomáš Krejčí. Nechte se překvapit, komu letos 53 nestranných odborníků, sdružených v Akademii designu ČR, přisoudilo nejvyšší ocenění!

Cena pro vítěze CGD Ocenění designeři letos získají originální trofej, jež vzešla ze spolupráce loňského vítěze, studia Dechem, a společnosti Moser. Skleněná plastika tak bude ukrývat lahvičku s jedinečnou vůní, vytvořenou speciálně pro jubilejní desátý ročník CGD.

 

Stopáž80 minut
Rok výroby 2016
 L
ŽánrMagazín