Penélope Cruzová v hlavní roli španělského emotivního dramatu o milující matce, která svádí náročný boj s rakovinou prsu (2015). Dále hrají: L. Tosar, A. Brendemühl, S. Abascalová a další. Režie Julio Medem (Ve španělském znění s titulky)

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Magda musí ve svém životě čelit několika těžkým životním situacím naráz. Po letech jí opustil manžel, přišla o svou práci ve školství a při rutinní prohlídce jí byla diagnostikována pokročilá rakovina prsu. Se svým osudem se ale pere velmi statečně. Především kvůli svému desetiletému synovi Danimu se nesnaží připouštět vážnost situace. Do jejího života navíc vstupuje nový muž, který tragicky přišel o svou rodinu. Setkání s Magdou pro něj představuje nový smysl života a naději na společnou budoucnost. Vše se jeví nadějně a Magda se postupně vyrovnává s tím, že přišla o své ňadro. Během další preventivní prohlídky se ovšem musí vyrovnat s mnohem krutější diagnózou. S nezdolnou vůlí bojuje za svou víru v uzdravení a možnost být matkou svým dětem. V jejím odhodlání, vůli a naději se vyjevuje křehkost lidského života.

Silné emotivní drama natočil režisér Julio Medem, který se řadí mezi nejvýraznější tvůrce současné španělské kinematografie. V roli energické Magdy vyniká Penélope Cruzová, pro niž se jednalo o jednu ze zásadních filmových rolí, a na vzniku snímku se podílela také produkčně. Film vysíláme ku příležitosti celosvětového dne boje proti rakovině prsu.

Originální názevMa ma
Stopáž107 minut
Rok výroby 2015
 P T HD
ŽánrFilm