Hlavní role

Kevin Spacey
Kevin Spacey

Francis Underwood

Bezskrupulózní technolog moci a dokonalý manipulátor. Má pevně stanovené cíle a dobře ví, jak jich dosáhnout. Političtí protivníci se mu buď vyhýbají, nebo jej ještě neznají. Za velkou část svého úspěchu vděčí Claire.


Robin Wrightová
Robin Wrightová

Claire Underwoodová

Ač sama velmi schopná a ambiciózní, dobře ví, že pouze spojení s Francisem jí umožní dostat se až na vrchol moci. Proto je ochotná kdykoliv zbrzdit svou kariéru ve prospěch dlouhodobých plánů jejího muže.


Michael Kelly
Michael Kelly

Douglas Stamper

Člověk, který je odhodlán pro Francise odvést jakoukoliv špinavou práci. Je odměřeným profesionálem, který sice má i svá slabá místa, ale velmi mu záleží na tom, aby zůstala skryta.


Michael Gill
Michael Gill

Garrett Walker

Čerstvě zvolený pětačtyřicátý prezident spojených států je úspěšným a obratným politikem. Vůči Francisovi je zprvu ostražitý, postupně si však oblíbí efektivitu a rychlost, s jakou je schopen řešit téměř jakýkoliv problém.


Dan Ziskie
Dan Ziskie

Jim Matthews

Po zvolení prezidenta Walkera se stal viceprezidentem. Vadí mu však, že jeho skutečná moc v úřadu je příliš slabá, a rád vzpomíná na své předchozí působení coby guvernéra Pennsylvánie.


Sakina Jaffreyová
Sakina Jaffreyová

Linda Vasquez

Neúnavná a pracovitá šéfka úřadu prezidenta je příliš chytrá na to, aby se s Francisem pouštěla do otevřeného konfliktu, přesto se zdá, že mu dokáže vzdorovat o něco lépe než ostatní. Pro prezidenta je nepostradatelným členem týmu.


Kate Maraová
Kate Maraová

Zoe Barnes

Novinářská etika začínající reportérce Zoe mnoho neříká. Aby se prosadila v tvrdém konkurenčním prostřední hlavního města, potřebuje exkluzivní zprávy. Najde si k nim ale cestu, která je zároveň popřením všech pravidel žurnalistiky.


Sebastian Arcelus
Sebastian Arcelus

Lucas Goodwin

Jako editor v deníku Washington Herald je přímým nadřízeným Zoe Barnesové. Byl by rád, kdyby jejich vztah přerostl pracovní rámec, a proto mu nedělá problém čas od času přimhouřit oko nad Zoeiným podivným chováním.


Corey Stoll
Corey Stoll

Peter Russo

Kongresman prvního okrsku Pennsylvanie je v nejlepších letech a na první pohled má našlápnuto ke skvělé kariéře. Jeho problematická minulost jej však činí snadno ovlivnitelným – nebo snad vydíratelným?


Mahershala Ali
Mahershala Ali

Remy Danton

Právník firmy Glendon Hill je prvotřídním lobbistou, který má díky svým dřívějším kontaktům nadstandardní přístup nejen k Frankovi, ale i k ostatním vrcholným politikům. Jeho služby jsou drahé, o klienty však nouzi nemá.