Nové volby, nové problémy! Kevin Spacey v hlavní roli amerického seriálu ověnčeného Zlatými glóby a cenami Emmy (2016). Dále hrají: R. Wrightová, M. Kelly, M. Ali, D. Cecil, N. Campbell, P. Sparks, J. Kinnaman, B. McGiver a další. Režie Kari Skoglandová

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

„Když vás kousne pes, tak ho utratíte, nebo mu dáte náhubek. Já zvolil náhubek. Prozatím,“ říká o ministryni zahraničí Catherine Durantové Frank Underwood, který ji vlastně obchází, protože potřebuje udělat některé kroky v zahraniční politice tak, aby tím byla podpořena jeho volební kampaň. A dobře ví, že Durantová nebude s těmito nepřipravenými akcemi souhlasit. Hodlá co nejdříve udeřit přímo na hlavu ICO a zneškodnit bratry Ahmadie, což se bez podpory Syrie a Ruska udělat nedá. A jak se ukazuje i jeho protikandidát Will Conway, především a na prvním místě, počítá body do své kampaně.

Zatím bývalý šéfredaktor Washington Herald Tom Hammerschmidt, kterému se podařilo přesvědčit vedení, skládá se svým týmem jeden kousek puzzle za druhým a připravuje vydání zásadního článku o současném prezidentu Franku Underwoodovi a jeho cestě do Oválné pracovny.

Originální názevHouse of Cards IV
Stopáž51 minut
Rok výroby 2016
 )D( ST HD
ŽánrSeriál