Cesta do Bílého domu dlážděná ambicemi a nezkrotnou touhou po moci. Kevin Spacey v hlavní roli amerického seriálu ověnčeného Zlatými glóby a cenami Emmy (2014). Dále hrají: R. Wrightová, K. Maraová, M. Kelly, S. Jaffreyová, K. Connollyová, M. Gill, M. Parkerová a další. Režie Carl Franklin

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

„Já na vás nezapomněl. Možná jste v to doufali. Nelitujte příliš slečnu Barnesovou. Ze všech koťat vyrostou kočky. Nejdřív se zdají bezbranné. Malé, tiché, oblizují svůj talíř mléka. Později jim ale narostou drápky a teče krev. Občas z ruky, která je krmí. Ti, co míří na vrchol potravinového řetězce, nemají slitování. Platí jen jediné pravidlo: Lov, nebo buď loven. Vítejte zpět!“ těmito slovy uvádí Frank Underwood diváky do druhé série Domu z karet.

Chystá se na svou novou funkci viceprezidenta, ale ta je jen dalším stupněm k postu nejvyššímu. To ostatně ví všichni, kdo Franka už znají. On teď musí vyřešit ještě několik věcí, jednak vybrat svého nástupce na pozici tajemníka strany, dále se postarat o neblahé dědictví minulosti Rachel, ale především – co s dotírající Zoe, která stále pátrá po tom, co se stalo kongresmanovi Russoovi. Otrávil se v autě, ale podle policejních záznamů neseděl na tom „správném“ místě.

Zatím Claire bojuje se svou bývalou zaměstnankyní Gillian, která je těhotná. Dost možná, že jí závidí pevné životní postoje, ale především asi mateřství, a tak volí nejtěžší kalibr svých zbraní.

Originální názevHouse of Cards II
Stopáž48 minut
Rok výroby 2014
 )D( ST HD
ŽánrSeriál