Přehled dílů

12
alternative text

Splněný sen (12/12)

Víte, co se říká o snech? Že když se na ně opravdu hodně myslí, mohou se vyplnit. Tak pozor!

alternative text

Pilulky pro štěstí (11/12)

Padesátileté ženy mají mnoho společného. Například více než muže milují květiny, zelenou barvu, bílou barvu… a pilulky pro štěstí, které to všechno způsobují.

alternative text

Nejtrapnější osmdesátka (10/12)

Padesátky došly k překvapivému zjištění. Přes veškeré útrapy života jim vůbec, ale vůbec nic nechybí. A to je přesně ta nejlepší chvíle, kdy může vstoupit na scénu Miina noční můra. Její matka.

alternative text

Čarodějnice (9/12)

Ančina babička vždycky říkávala, že když se všechno vzpouzí, musí se čarovat. V ženách po padesátce se totiž probouzejí nadpřirozené schopnosti.

alternative text

Manžel (8/12)

Svoboda je krásná. Ale jen do té doby, než se kolem vás začnou dít katastrofy. Pak by se nějaký ten manžel hodil.

alternative text

Ideální váha (7/12)

Mia ztloustla. Stane se posedlou vlastní vahou a dietou a rozšíří svou hubnoucí snahu na celé osazenstvo Hangáru i DepcaFé. Ať se jim to líbí nebo ne.

alternative text

Prezidentka (6/12)

Shoda okolností zavede prezidenta do DepcaFé a následně do náruče padesátek. A začnou se dít věci!

alternative text

Mladá, krásná, nadějná (5/12)

Anča se rozhodla, že si najde práci. Jenže je stará a beznadějná. Bylo jí padesát a praxi taky příliš nemá. Mia s Emou ve svých stávajících zaměstnáních taky bojují. Co s trpaslíkem, když prší? A mladým nadějným kreativcem, který krade nápady? Najde Anča někoho, kdo by ji potřeboval?

alternative text

Šňůry pupeční (4/12)

Padesátky chtějí rozjet vytoužený velký životní mejdan, jenže se jim to pořád nedaří. Jakoby je něco škrtilo a táhlo dolů – ach ano, jejich děti. Štěstí a radost jejich života. Je na čase jim dát vale.

alternative text

Bůh sexu (3/12)

Je lepší sex bez lásky nebo láska bez sexu? Nebo je úplně nejlepší nemít pro jistotu vůbec nic? Padesátky na to přijdou!