Večer plný hvězd

Tereza Kostková vám nabídne silvestrovský koktejl písní, scének, humoru a tance. Účinkují: H. Vondráčková, B. Hybner, E. Farna, Elán, O. Havelka & Melody Makers, Gipsy.cz, A. Háma a J. Wehrenberg, M. Knor, O. Ruml a další. Režie M. Čech

V rámci galaprogramu přivítáme přední osobnosti české i slovenské hudební scény a mistry mluveného slova. Diváci se mohou těšit na netradiční hudební spojení, překvapivá vystoupení, nejznámější muzikálové melodie a vtipné scénky od hvězd humoru.

Těšit se můžete například na Ewu Farnou, Helenu Vondráčkovou, Ondřeje Havelku a Melody Makers, skupinu Elán, Gipsy.cz ale také na komediální duo Aleš Háma a Jakub Wehrenberg, Miloše Knora, Richarda Nedvěda a dalších. Dobrou náladu přinesou i velké muzikálové hity a řada netradičních vystoupení, která překvapí a potěší každého fanouška televizní zábavy.

Silvestrovským programem bude provázet Tereza Kostková.

Večer plný hvězd je program pro všechny diváky, ve kterém vystoupí umělci napříč generacemi. V elegantním hávu a přesto s humorem, vás všechny hvězdy pořadu budou bavit, inspirovat a hlavně slavit společně s vámi poslední večer roku 2014.

Stopáž68 minut
Rok výroby 2014
 P ST HD
ŽánrZábava